top of page

Alexander "Wave" Makarov

hiphop freestyle

Tervist Sõbrad. Minu nimi on Alexander aka Wave!

Kutsun kõiki tantsuhuvilisi, nii noori kui ka täiskasvanuid, oma tantsutrennidesse. Minu gruppides ei ole vanusepiiranguid, harjutame kõik koos. Põhilised tantsustiilid, mida õpetan on Hip Hop ja Popping.

 

Minu eesmärgiks on tantsijale nö jalad anda, ehitada alus, mille pealt ise oma soovi järgi edasi areneda. Põhiteemad, millega iga tantsija mu tunnis kokku puutub on muusika kuulamine ja rütmika tundmine, basic liigutused ja nende kasutamise võimalused, koreograafia, improvisatioon (freestyle), kehaline kasvatus, ja natuke füüsikat ja filosoofiat.

 

Tuleb palju individuaalseid harjutusi kuid ka koostööd. Igaüks, kes tähelepanelikult ja kohusetundlikult tunnile läheneb, saab vastuse küsimusele “Kuidas tantsida ja improviseerida muusika järgi, kuid samal ajal mitte muretseda, vaid nautida oma tantsu?"

Alexander Makarov aka Wave alustas tantsimist 2002 aastal väikses linnas Valga. Ta käis “JOY” tantsustuudios ja oli B-BOYS SQUAD liige. Tallinnasse kolides hakkas ta andma poppingu trenni PRODANCE tantsustuudios. Umbes samal ajal sündis crew nimega “D-LUX”. 2006, 2007 ja 2008-ndal aastal oli D-Lux üks parimatest Hip-Hop’i võistkondadest Baltikumis. 2008 aastal avas D-Lux võistkond oma tantsustuudio “D-Lux”.

2015 aasta sügisest annab Wave tunde ka Free Flow Studios.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page