Tavapäraselt paistab breiktants pealtvaatajale uhkete liigutuste, pea peal pöörlemise ning muu säärase keeruliste ning karmi füüsist nõudva tegevuse näol. Tegelikkuses on see aga hoopis palju enamat. See on breik TANTSIMINE mitte lihtsalt breikimine. Eelnimetatud “tantsimine” hõlmab endas muusika kuulmist ja tunnetamist, seega ei ole tegemist vaid trikkide või jõuliste liigutuste kombinatsioonidega. See hõlmab endas aga hoopis teadmisi, kuidas tunnetada rütmi/ muusikat samaegselt liikudes erienvate tasapindade vahel nagu: trikid õhus, trikid maas, footwork, powermoves ja freezid. Need erinevad tasapinnad ja liigutused käivad kõik käsikäes muusikaga, näitamaks selle rütmi väga dünaamilisel kuid samas jõulisel moel. Breiktantsu liigutused nõuavad treeningut, tehnikat, vastupidavust ja painduvust, kuid nagu iga teinegi tantsustiil, baseerum ka see muusika ja nö. “souli” tunnetamisele.

Üks oluline breiktantsu eesmärk on õppida tunnetama rütmi ning muusikas reageerimist… pärast seda tulevad ka liigutused tunduvalt kergemini. Väga paljusid liigutusi ja samme on võimalik kombineerida ka teiste tantsustiilidega. On väga oliline arendada on keha niivõrd, et olla suuteline segama erinevaid stiile omavahel ja improviseerida. Lisaks breiktantsule arendame me tunnis ka oma vastupidavust ja painduvust kuna mõlemad on vajalikud füülisie arengu ja jõu saavutamiseks. Kõige sellega me tegeleme treenningute käigus, seega kui Sa oled algaja oled igal- juhul oodatud trenni. Treeningud on sobilikud igale vanusele ja tasemele, nii poistele kui tüdrukutele. Klassi sisenedes vajad sa mugavat riietust ning jalanõusid kuid kindlasti võta kaasa ka hea tuju ja töötahe!

Breakdancing may look like fancy moves, turning on the head or on the shoulders, but its way more than that. Its called break DANCING not only breaking so it involves music, which means it is not putting the music as a motive and pulling tricks and explosive moves. It is about knowing how to hit the beat / music while transitioning between many levels that other dances don’t have ( air tricks , floor works, Footwork’s, Power moves and Freezes). Which are ways to show the beats in a very dynamic, powerful and smooth way. Moves are requiring conditioning and technique but its more about the soul and understanding the music.

One of breakdancing class objectives is to learn the beat and to know how to react into it and then moves are merely easy to pull out. Many moves form beakdancing you can add also in to other styles. It is very important to develop your body to be able to mix movements from different styles. Addtion to breakdance we will work on the flexibility and resitsance which both are very important next to the strength. Strength, resistance and flexibility will be built up in a process of training, so if you are a beginner or don’t know anything about breakdance you can also attend class. It is suitable for boys and girls both. There are many successful BGirls in the world. When entering the class you need to have comfortable shoes and clothing. Keep you mind open and mood on a high positive level.

Mu nimi on Wissem Jalloul aka BBoy Diehard!

Olen pärit Põhja-Aafrikast, Tuneesiast, kuumuse, päikese ning energia riigist. Break tantsuga olen tegelenud alates 2009. aastast. Minu inspiratsiooniks on töökus ning mitte alla andmine. Väljakutse on kõik, mida otsin. Täiuslikkus on minu iidol (kuigi täiuslik on vaid jumal ise, töötan ma selles suunas).  

Noorte talentide inspireerimine on minu jaoks midagi hindamatut! Lihtsus pole see, mida pakun, seepärast teataksegi mind DieHard nimega. Ma ei õpeta pelgalt liigutusi ja koreograafiat, vaid kuidas avastada oma peidetud potentsiaali tantsijana. Ma õpetan Sulle kuidas küttida, mitte valmistoitu süüa. Oma õpilastelt palun usinust, pealehakkamist ja usku, sest arvan, et kõva töö võidab talenti.

Vabandused plaun jäta ukse taha, sest Sind ootab lahinguväli, mitte jalutuskäik pargis. Eelnimetatud segame ka nalja ning vimkadega ning kokku saame ühe mõnusa meeskonna mõnusal treeningul.

Kui tahad ennast proovile panna ja teada saada, milleks just Sina võimeline oled, tead kust mind leida!

DieHard.

My name is Wissem Jalloul aka BBoy Diehard!

I am from North- Africa, Tunisia.. The country of heat, sun and energy. I have been Break-dancing since year 2009. My inspiration is hard work and never giving up. Challenge is all that I am seeking. Perfection is my idol (though perfection is for God himself only, I work towards it).

Inspiring new generations of young talents is something priceless for me! Easy is not what I offer… that is why Diehard is what I have been called. What I teach is not choreographies and moves only- What I teach is how to be able to discover your hidden potential as a Dancer. I will be teaching you how to hunt, not to give You an easy pre- ready things to be eaten. Henceforth working hard and believing is what I am asking from my students because I believe that hard work beats talent.

Excuses are not my thing, You should drop them behind doors because You are entering a “battlefield” not having a “walk in the park”. Hard work we will mix with fun and will have a awesome team in awesome practice.

If You are seeking to challenge yourself and desire to witness what you are capable off, You know where to find Me!

DieHard.