top of page

wissem jalloul aka bboy diehard

break

Breaktants võib tunduda uhkete liigutustena, pöörates pea peal või õlgadel, kuid see on palju enamat. See hõlmab muusikat ja kehalise liikumise kooskõla, mitte vaid trikkide ja kiirete liikumiste esitamist. õpime, kuidas lööke ja  muusikat tabada, liikudes samal ajal erinevate stiilide vahel (õhutrikkid, põrandatööd, Footwork’s, Power liigutused ja Freeze'id). avastame dünaamikat, võimsust ja sujuvust. liigutused nõuavad süvenemist ja tehnikat, kuid see puudutab rohkem hinge ja muusika mõistmist.

Üks breiktantsu eesmärkidest on õppida liigutusi ja seda kuidas neile reageerida ning seejärel on liigutusi lihtne ka ise välja mõelda.  On väga oluline ka oma keha arendada, et segada eri stiilide liikumisi. Lisaks breiktantsule töötame ka paindlikuse ja vastupidavuse kallal, mis mõlemad on tugevuse kõrval väga olulised. Tugevus, vastupanuvõime ja paindlikus kasvavad treeningprotsessi käigus, nii et kui olete algaja või ei tea breiktantsust midagi, võite endiselt tunniga liituda! See sobib nii poistele kui ka tüdrukutele.  tundi tulemisel peavad teil olema mugavad tossud ja riided. Hoidke meel avatuna ja meeleolu  positiivsena.

Breiktants ehk Breaking on valitud 2024. aastal toimuva Pariisi suveolümpiamängude olümpiaalaks. Treener Wissem Jalloul ehk B-Boy Diehard valmistab noori võistlejaid ette osalemaks eelnimetatud kõrgtaseme võistlusel Pariisis, mis annab erakordse võimaluse oma riiki esindada. Praeguseks on kaks B-Boy Diehard`i õpilast kvalifitseerunud 16. ja 8. parima breiktantsija hulka kogu Euroopas, lisaks on mõlemad valitud Eesti koondisesse.

Mu nimi on Wissem Jalloul aka BBoy Diehard!

Olen pärit Põhja-Aafrikast, Tuneesiast, kuumuse, päikese ning energia riigist. Break tantsuga olen tegelenud alates 2009. aastast. Minu inspiratsiooniks on töökus ning mitte alla andmine. Väljakutse on kõik, mida otsin. Täiuslikkus on minu iidol (kuigi täiuslik on vaid jumal ise, töötan ma selles suunas).  

Noorte talentide inspireerimine on minu jaoks midagi hindamatut! Lihtsus pole see, mida pakun, seepärast teataksegi mind DieHard nimega. Ma ei õpeta pelgalt liigutusi ja koreograafiat, vaid kuidas avastada oma peidetud potentsiaali tantsijana. Ma õpetan Sulle kuidas küttida, mitte valmistoitu süüa. Oma õpilastelt palun usinust, pealehakkamist ja usku, sest arvan, et kõva töö võidab talenti.

Vabandused plaun jäta ukse taha, sest Sind ootab lahinguväli, mitte jalutuskäik pargis. Eelnimetatud segame ka nalja ning vimkadega ning kokku saame ühe mõnusa meeskonna mõnusal treeningul.

Kui tahad ennast proovile panna ja teada saada, milleks just Sina võimeline oled, tead kust mind leida!

DieHard.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page