top of page

WISSEM JALLOUL AKA BBOY DIEHARD

BREAKING

FF'23_73.jpg
avatud uksed fb event (3).png
6ae151bd-ca3e-418f-84f5-331ecbbb6888.png

Wissem Jalloul, tuntud ka kui BBoy Diehard, pärit Põhja-Aafrikast, Tuneesiast - soojuse, päikese ja elujõu maalt. Break-tants on olnud tema kirg alates 2009. aastast, ammutades inspiratsiooni töö- ja visaduse väärtustest. Tema järjekindel jälitamine väljakutsetes määratleb teda, kus täiuslikkus on tema lõppeesmärk, tunnistades, et see on omadus, mis kuulub ainult Jumalale.

Pühendudes järgmiste noorte talentide inspireerimisele, ei ole Diehardi lähenemine kerge. Tema tiitel peegeldab tema pühendumust, andes rohkem kui lihtsalt koreograafiaid ja liigutusi; ta õpetab, kuidas paljastada enda varjatud potentsiaali tantsijana. Rõhk on jahikunstil, mitte lihtsalt kergesti tarbitavate, eelvalmistatud elementide pakkumisel. Seetõttu julgustab ta oma õpilasi töötama pühendunult ja uskuma endasse, kuna ta on kindel, et raske töö võidab pelga andekuse üle.

Vabandused palun jäta ukse taha, sest Sind ootab lahinguväli, mitte jalutuskäik pargis. Eelnimetatud segame ka nalja ning vimkadega ning kokku saame ühe mõnusa meeskonna mõnusal treeningul.

Kui tahad ennast proovile panna ja teada saada, milleks just Sina võimeline oled, tead kust mind leida!

DieHard

avatud uksed fb event (3).png

BREAKing

Breaktants võib tunduda uhkete liigutustena, pöörates pea peal või õlgadel, kuid see on palju enamat. See hõlmab muusikat ja kehalise liikumise kooskõla, mitte vaid trikkide ja kiirete liikumiste esitamist. õpime, kuidas lööke ja  muusikat tabada, liikudes samal ajal erinevate stiilide vahel (õhutrikkid, põrandatööd, Footwork’s, Power liigutused ja Freeze'id). avastame dünaamikat, võimsust ja sujuvust. liigutused nõuavad süvenemist ja tehnikat, kuid see puudutab rohkem hinge ja muusika mõistmist.

Üks breiktantsu eesmärkidest on õppida liigutusi ja seda kuidas neile reageerida ning seejärel on liigutusi lihtne ka ise välja mõelda.  On väga oluline ka oma keha arendada, et segada eri stiilide liikumisi. Lisaks breiktantsule töötame ka paindlikuse ja vastupidavuse kallal, mis mõlemad on tugevuse kõrval väga olulised. Tugevus, vastupanuvõime ja paindlikus kasvavad treeningprotsessi käigus, nii et kui olete algaja või ei tea breiktantsust midagi, võite endiselt tunniga liituda! See sobib nii poistele kui ka tüdrukutele.  tundi tulemisel peavad teil olema mugavad tossud ja riided. Hoidke meel avatuna ja meeleolu  positiivsena.

Breiktants ehk Breaking on valitud 2024. aastal toimuva Pariisi suveolümpiamängude olümpiaalaks. Treener Wissem Jalloul ehk B-Boy Diehard valmistab noori võistlejaid ette osalemaks eelnimetatud kõrgtaseme võistlusel Pariisis, mis annab erakordse võimaluse oma riiki esindada. Praeguseks on kaks B-Boy Diehard`i õpilast kvalifitseerunud 16. ja 8. parima breiktantsija hulka kogu Euroopas, lisaks on mõlemad valitud Eesti koondisesse.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page