top of page

brigitte karelsohn

contemporary mudilased / jazz juniors ii + adults

õige_FF '20_13_WEB.jpg
bJhG6UXA.jpeg

Tantsimine on aastate jooksul saanud osaks minu igapäevasest elust. Tugeva põhja on mulle andnud ilu- ja rühmvõimlemine, millega tegelesin ja võistlesin intensiivselt vanuses 4-17 eluaastat. Minu koduseim ja tehniliselt tugevaim tantsustiil on lüüriline jazz, kuid aastate vältel olen ennast laialdaselt arendanud erinevates tundides ja töötubades nii Eestis kui ka välismaal. Aina olulisemaks on minu jaoks saanud erinevate tantsustiilide valdamine.

 

Õpetajana sõltub minu tunni sisu suuresti sihtrühma taustast ja vanusest. Minu jaoks on oluline, et tantsutund pakuks naudingut, aga seejuures ka väljakutset. Lisaks loovuse ja emotsionaalse väljenduslikkuse arendamisele on tähtis arendada ka tantsijate tehnilist baasi, mis lisab nii esteetikat kui ka turvalisust liikumisele.

Mudilaste tunnid on mitmekülgse sisuga, kusjuures oluline on tugeva baasi loomine, et edaspidi oleks võimalik end soovitud suunas edasi arendada. Tunnid ehitan üles selliselt, et lisaks koreograafia õppimisele oleks nendesse põimitud ka üldkehaline ettevalmistus, tehnika, rütmi- ja ruumitaju ning grupitunnetuse harjutused. Mudilaste tundide puhul on minu silmis eriti oluline ka turvalise ja mugava keskkonna loomine, kus lapsed tunnevad, et nad saavad end vabalt väljendada. Et uute oskuste omandamine oleks lõbusam, siis puudu ei jää ka tantsu- ja liikumismängud. Mudilaste tunnid on vanusele kuni 8 eluaastat.

 

Junior II Jazz tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 13-16 eluaastat. Lisaks koreograafia õppimisele arendame tundides enda tehnilisi oskusi, õpime uusi elemente ning saame enda kehadega tuttavaks läbi improvisatsiooniliste harjutuste. Oled juba aastaid tantsinud või astud tantsusaali esimest korda, siis igaljuhul leiad endale tunnist midagi arendavat ja ka nauditavat!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page