top of page

Monica Jõekeerd

esmaabi

Minu nimi on Monica ning Free Flow Studioga olen seotud 2013. aastast. Esmaabi ja sellega seonduvat nõustamist olen andnud Free Flow Studios viimased kaks aastat ning uuel hooajal tahaksin kõiki tantsijaid julgustama minuga vajadusel ühendust võtma.
 
 Erialalt olen ma õde ning lõpetasin kooli 2017. aasta jaanuaris. Teadmised on kõik veel värsked ning pidevad koolitused töökoha poolt annavad julgust tegutseda kõige hädavajalikematel hetkedel ning samal ajal olla empaatiavõimeline nii viga saanu kui ka tema lähedasega.

Viimased aastad on näidanud, et kõige sagedasemad vigastused on olnud põrutused, väänamised ja marrastused ning neidki on olnud rõõmustavalt vähe. Minu töö esmaabi andjana on teha kindlaks, et iga vigastuse korral oleks olemas vajalikud vahendid vigastuse esmaseks käitlemiseks: side-, haavapuhastus- ja kaitsevahendid, külmakotid, fikseerimisvahendid jms; juhendid treenerile, mida õnnetuse korral meeles pidada ning minu kontaktandmed juhuks kui mind ennast ei ole kohapeal ja pole kindel, kas vigastatud kohta hoida soojas või külmas, kas minna erakorralise meditsiini osakonda või mitte, kas vigastusega peaks minema koheselt perearsti vastuvõtule jne. Kõikide nende küsimuste korral olen kättesaadav nii telefoni kui ka emaili teel.

 

Loodan anda nii lapsevanemale kui ka tantsijale endale kindlus- ja turvatunnet, et vigastuse või õnnetusjuhtumi korral on olemas inimene, kes oskab anda adekvaatset infot ja abi edasise käitumise osas.

esmaabi@freeflowstudio.eu
 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page