Anna-Maria Laius

Urban contemporary / street choreo

FF19_2.jpg

Alustasin pisikesena iluvõimlemisest spordiklubis Nord, kui palusin 4-aastaselt emmel ennast võimlema viia. See ilus spordiala oligi mu esimene armastus, mis andis mulle tugeva põhja edasiseks tantsueluks. 12-aastaselt jätkasin võistlustantsuga, tantsides nii ladina kui standart programme, kuid tõsiste traumade tõttu pidin nii võimlemisest kui ka võistlustantsust ära ütlema. Pärast sporti hakkasin kohe õpetama ja töötasin kaks aastat iluvõimlemistreenerina, sel ajal läbisin ka treenerikoolituse. Peagi otsustasin taas end tantsumaailmaga siduda, seekord kaasaegse tantsu ja hip-hop koreograafiaga ning juba varsti hakkasin ka tantsu õpetama.

Tänaseks olen õpetanud 5 aastat, andnud workshoppe üle Eesti, Lätis ja Leedus ning paraku õpetan neljas Tallinna suures stuudios. Olen suur tantsu fänn, olenemata stiilist, ning pidevalt käin ennast arendamas välismaal ja osalen erinevates programmides, laagrites ja töötubades.

Enda loomingus meeldib mulle siduda erinevaid omandatud teadmisi, stiile ja kvaliteete. Kesksel kohal on kindlasti musikaalsus, emotsioon ning kehakontroll.

FF19_3.jpg
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon