top of page

Diana Aizatullina

girly hiphop / heels & feels

FF17_17.jpg

Minu tantsu teekond sai alguse aastal 2012. Esimeseks stiiliks oli Hip Hop. Silmaringi avardamiseks olen täiendanud ennast erinevates tantsustuudiotes ning rahvusvahelistes laagrites. Free Flow Studios alustasin tantsutrennide andmist aastal 2016. Olen esinenud erinevates teleproduktsioonides, projektides, kontserditel, üritustel ning osalenud muusikavideotes. Teinud koostööd nii Eesti kui ka välismaa artistidega, nagu: Till Lindemann (Rammstein), Tommy Cash, JP Cooper, Kerli Kõiv, Maraaya, Tanya Tereshina, No More Fridays, Magicool, Metsakutsu, Nancy, Getter Jaani, 5miinust, Villemdrillem, Uku Suviste, Laura Prits, Rozell ja paljud teised. Minu portfoolioga saab tutvuda siin: www.dianaaizatullina.com
Täienduskoolitused/ workshopid:

* Right Way (Summer Camp) -
Ziga Mlakar [SI] Ola Papior [UK] Alberto Blanco [ES] Piotr Abramowicz Simba [PL] Mantas Rimeikis [SE]


* Overdozed dance convention 2018 -
SENNA AMARNIS (NL) DANIEL TORREY-CABELLO (DE) KASPARS MEILANDS (LV) MIKEY URETA (UK) JAMAHL HELJANAN(NL) ELIZA KAZEMAKA (LV) ANITA SAWICKA (PL) MADARA ANTE (LV) ALEX SNICKERS (LV) PIOTR ABRAMOWICZ (PL) KSENIJA SIMANOVA (LV) ANNA MARIA LAIUS (EST)


*Workshopid: Linda Paulauska, Tomas Araškevičius, Alisa Tsitseronova, Dmitry Puzdrovs, Nurtan Lilly Tas.

Olen esinenud erinevates saadetes, projektides, kontserditel, üritustel ning osalenud muusikavideotes. Teinud näiteks koostööd nii Eesti kui ka välismaa artistidega, nagu: Tommy Cash, Kerli Kõiv, Till Lindemann (Rammstein), Maraaya, Tanya Tereshina, Jore, Metsakutsu, Getter Jaani, Laura Prits, Nancy, Renae Rain jne

heels & feels

heels & feels on mõnusalt naiselik, energiline, tuuline ja vürtsikas trenn kontsadel. Trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele nauditavat koreograafiat. selles stiilis kohtuvad elemendid erinevatest stiilidest, nt nagu jazz, hip-hop, dancehall, street jm. Treening arendab hästi koordinatsiooni, painduvust ning kehatunnetust. heels & feels on tõelisele tantsufännile, kes ei karda end proovile panna ning kellel on soov nautida nii head trenni, kui pidevalt areneda ning avada silmaringi tantsuliselt.

girly hiphop

Tunni eesmärgiks on õpetada erinevaid karaktereid, emotsioone, kuulata muusikat, puusi liigutada ja kuidas tunda ennast Diivana! Keskendutakse erinevatele tehnikatele, lihastele, naiseliku sensuaalsuse ja enesekindluse kasvatamisele. Tund mõeldud kõigile, kes tahavad õppida end oma kehas vabalt tundma!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page