Diana Aizatullina

street & girly / heels & feels

Olen tantsinud 2012. aastast. Esimeseks stiiliks oli HipHop. Tantsu maitse suhu saamiseks olen täiendanud ennast erinevates stuudiotes ning välismaa laagrites. 2016 aastast alustasin tantsutrennide andmist Free Flow Studios. oleme käinud ka võistlemas paljudel võistlustel nii Eestis, kui ka välismaal.

Täienduskoolitused/ workshopid:

* Right Way (Summer Camp) -
Ziga Mlakar [SI] Ola Papior [UK] Alberto Blanco [ES] Piotr Abramowicz Simba [PL] Mantas Rimeikis [SE]


* Overdozed dance convention 2018 -
SENNA AMARNIS (NL) DANIEL TORREY-CABELLO (DE) KASPARS MEILANDS (LV) MIKEY URETA (UK) JAMAHL HELJANAN(NL) ELIZA KAZEMAKA (LV) ANITA SAWICKA (PL) MADARA ANTE (LV) ALEX SNICKERS (LV) PIOTR ABRAMOWICZ (PL) KSENIJA SIMANOVA (LV) ANNA MARIA LAIUS (EST)


*Workshopid: Linda Paulauska, Tomas Araškevičius, Alisa Tsitseronova, Dmitry Puzdrovs, Nurtan Lilly Tas.

Olen esinenud erinevates saadetes, projektides, kontserditel, üritustel ning osalenud muusikavideotes. Teinud näiteks koostööd nii Eesti kui ka välismaa artistidega, nagu: Tommy Cash, Kerli Kõiv, Till Lindemann (Rammstein), Maraaya, Tanya Tereshina, Jore, Metsakutsu, Getter Jaani, Laura Prits, Nancy, Renae Rain jne

heels & feels

heels & feels on mõnusalt naiselik, energiline, tuuline ja vürtsikas trenn kontsadel. Trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele nauditavat koreograafiat. selles stiilis kohtuvad elemendid erinevatest stiilidest, nt nagu jazz, hip-hop, dancehall, street jm. Treening arendab hästi koordinatsiooni, painduvust ning kehatunnetust. heels & feels on tõelisele tantsufännile, kes ei karda end proovile panna ning kellel on soov nautida nii head trenni, kui pidevalt areneda ning avada silmaringi tantsuliselt.

street & girly

Tunni eesmärgiks on õpetada erinevaid karaktereid, emotsioone, kuulata muusikat, puusi liigutada ja kuidas tunda ennast Diivana! Keskendutakse erinevatele tehnikatele, lihastele, naiseliku sensuaalsuse ja enesekindluse kasvatamisele. Tund mõeldud kõigile, kes tahavad õppida end oma kehas vabalt tundma!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon