top of page

edgar rahhimov

vogue

FF_23_54.jpg

HELLO, MY BABIES, MY NAME IS AMORY
YOU SEE, I’M HERE TO TELL YOU NICE STORY.


Ma olen EDGAR RAHHIMOV, aga võite kindlalt teada mind nimega AMORY TINGZ REVLON.
Minu tantsutee sai alguse 2014. aastal Tartus, hiljem 2015. aastal kohtusin vogue stiiliga, millesse armusin ja olen tänaseni arenenud.


Pärast aktiivset osalemist ja võides erinevatel vogue ball’idel (tantsuvõistlustel) erinevates riikides (Balti riigid, Prantsusmaa, Itaalia, Venemaa, Valgevene jne), läbides suure hulga top õpetajate meistrikursusi ja kolides 2018. aastal pealinna, alustasin oma mentori karjääri.
Särav esineja oma stiili ja visiooniga, MC/Host, samuti vogue ball’ide ja meistrikursuste korraldaja, arendades sellega vogue kultuuri Eestis.


2017. aastal kutsuti mind liituma esimesse vogue house'i - Royal House of LaBeija (USA) - olin selle ainus esindaja Baltikumis lavanimega Amory LaBeija.
Alates 2020. aastast olen liitunud tugevaima Iconic House of Revloniga (USA), ballroom stseenil olen Amory Revlon.


Minu eesmärk on näidata selle stiili eripära, ilu ja mitmekülgsust, sealhulgas sotsiaalset sõnumit ja peensusi. Vogue - LGBTQI+ kogukonna mustanahaliste ja latiinokeelsete liikmete loodud stiil. Ballroom on tahtlik ruum, mis tähistab ja seab esikohale LGBTQI+ värvilised inimesed. Sellel on eriti oluline eripära - võime end paljastada ja arendada: avatus, siirus ja enesekindlus läbi esituse.


Vabadus kõigile. Turvaline keskkond kõigile.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page