top of page

GLEN-ANDER POPOVITCH

KLAVER

FF'23_68.jpg

Glen alustas klassikalise klaveri ja muusiteooriaõpinguid 6e aastaselt Huvikeskus Kullos Lilian Kappi käe all. Tal oli võimalus õppida kõiki palu mida tahtis - klassikat, popi, rocki, jazzi jne. Tänu sellele huvi nii klaveri kui muusika vastus aina kasvas ning ta õppis kokku seal üle 14 aasta. Kooli ja klaveri kõrvalt hakkas Glen samuti käima WAF kooris ja vokaaltehnikas. Viimastel aastatel läks ta samuti gümnaasiumi kõrvalt Georg Otsa kooli pop jazz klaveri eelõppesse. Pärast gümnaasiumit õppis ta Georg Otsas helindust, kus sai lisaks helindusele õpitud ka muusikateooriat, noodistamist, muusikaajalugu, laulmist ja palju muud.

 

Samaaegselt hakkas Glen andma tuttavatele klaveri ja muusikateooria tunde. Otsa koolis käimise ajal hakkas ta samuti õppima ka muusika produtseerimist. Peale Otsa kooli lõpetamist jätkusid õpingud Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituutis integreeritud kunst, muusika ja multimeedia erialal. 2022 aasta esimeses pooles õppis ta samuti ka Hollandis Utrechtis vahtusaastal kaasavat disaini.

 

Oma enda loomingut hakkas Glen avaldama artisti nime alt glenwashere suuremas osas 2022 aasta lõpus ja hakkas kontserte andma 2023 aastal. Õpilasi õpetades peab ta oluliseks leida see, mis õpilasele huvi pakub samaaegselt jälgides, milline metoodika sobivaim on.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page