Hanna Kristiina anteploon

väljaspool tallinnat

FFS18_10_web.jpg

Contemporary stiilist leiab klassikalise tantsu elemente, samuti on see segu ka jazz, modern-  ja paljudest muudest tantsustiilidest.

 

Tundidesse on oodatud kõik lapsed, kellele meeldib tantsimine ja muusika saatel liikumine. Eesmärgiks on õppida selgeks tantsu baasteadmised, arendada tantsija loovust läbi erinevate tantsuliste harjutuste ja mängude, lisaks koordinatsiooni, improvisatsioonioskust, rütmitunnetust. Pöörame tähelepanu painduvusele ning veidi ka akrobaatilistele elementidele. Õpime tunnis erinevaid koreograafiaid, millega aasta jooksul esineme ning võistlema läheme.

 

Tantsutundi tule sokkides ja mugavates riietes, mis ei piira liikumist.

FFS18_9_web.jpg

Väiksest peale olen alati olnud väga aktiivne. Tegelesin 6 aastat akrobaatikaga ja olin alati mingis tegevuses. Tantsu juurde leidsin tee aastal 2012 ning Free Flow juurde aastal 2014. Alates sellest hetkest leidsin endale oma teise pere ja avastan iga aastaga oma keha ja liikumist järjest rohkem.

 

Mul on au kuuluda ka stuudio esindusgruppi Fusion, kellega oleme noppinud mitmeid vahvaid auhindu. Ise tantsin põhiliselt Contemporary stiili aga olen leidnud ennast ka Free Flow Commercial ja Jazzfunk trennides ehk täielikult oma mugavustundest väljas, sest usun, et see on üks viis end arendada mitmekülgse tantsijana.

 

Oma trennides tahan meie kõige pisematele pakkuda väikest akrobaatika ja klassika põhja ning siduda see Contemporary stiiliga. Katsetame improvisatsiooni läbi erinevate harjutuste ja proovime erinevaid kavu ka iseseisvalt luua.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon