igor lider

house class / vabatants

unnamed.jpg

Urban Moves 

 

See tund on inimestele , kes soovivad ennast arendada tänavatantsus. Ma õpetan erinevaid tänavatantsu baasliikumisi ning näitan kuidas neid kasutada.  Õpetan samuti enda loodud ülesandeid, mis aitavad arendada kogu keha. õpime tundma oma keha kaalu ja keskust, tasakaalu ja lõpmatut liikumist. tantsime igal pool, tunneme rütmi ja kordinatsioni, naudime improviseerimist, töötame koreograafiaga ja palju muud.

Minu jaoks on tähtis, et õpilane tunneks liikumist sügavalt ja mõistaks, millest see koosneb. otsime oma stiili ja tunneme oma keha. mõistame, mis asi on tants ja mis on lihtsalt liikumine ning kuidas need on seotud.

House 

 

See tund on inimestele, kes soovivad ennast arendada House stiilis . õppetan house gruuvi ja põhiliikumisi ning nende variatsioonie. õppetan ka enda tehtud liigutusi ja seda kuidas neid ise luua. teeme ka ülesandeid, mis aitavad kaasa house tantsu improvisatsioonis, samuti õppime tundides house koreograafiaid.

vabatants

See tund on mõeldud inimestele, kes soovivad mõelda raamidest välja. See ei ole hip-hop, house või commercial choreo. See pole ka klassikaline tants. See on kaasaegne tants mida ma soovin inimestega jagada. Jagan oma teadmisi, õpetan palju põrandatehnikat. Annan ülesandeid mis aitavad oma keskuseraskust tundma õppida. teeme ka improvisatsiooni, Aitan Olla lõpmatu oma liikumises. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon