Jene' Walker

forever young 30+ / urban jazz

Kui vana oled? Kas sellel on tähtsust? Mitte meie stuudios!
 

Forever young 30+ on mõeldud igas vanuses tantsuhuvilisele. Alustada või jätkata varasemaid tantsuõpinguid pole kunagi hilja. See grupp on mõnus ja turvaline koht proovida seinast seina stiile - iga nädal uus üllatus ja seda parimas seltskonnas! Peale erinevate tantsustiilidele Jenega on lisaks aktiivne soojendus iga tunni alguses ja venitus/lõdvestus iga tunni lõpus Margaritaga.
 

Olete oodatud!

Urban Jazz is A smooth take on jazz and contemporary technique, driven by r&b songs of the past and present. It's new, it's vibrant, and goes deep into your soul, just like the music. It will be a challenge to those new to contemporary, and those who are advanced


Juba 20 aastat on Jene oma jälje tantsumaailma jätnud nii Hawail, Houstonis kui Eestis. Ta alustas professionaalset tantsimist 18-aastasena Hawail ja on tänaseks sellest karjääri teinud. Houstonis alustas ta tantsimist Houston Cometsi ja The Rocketsi ridades 1998. aastal ning töötas seal 3 aastat. Ta on tantsinud koos Destiny’s Childi, Brian McKnight, Pink, Brandy and Angelinaga, ühtlasi on ta teinud koreograafia mitmetele kohalikele artistidele ja on olnud nii suurtel kui väikestel ekraanidel. Teda võis näha MTV The Grind, National Body Challenge Discovery Channelil , VH1 Too Legit, The MC Hammer Story ja 2006. aasta So you think you can Dance shows.

2008. aastal tegi Jene oma videodebüüdi Euroopas koos Dj Ella-ga tema videos “Take Me to Another World” ja hiljuti koreografeeris Õllesummeril Kerli kontserdi jaoks. Tema suur filmidebüüt leidis aset 2001. aastal Pearl Harbour-i näol. Ka suured lavad ei ole Jene jaoks võõrad olles teinud koostööd Oklahoma, The Pajama Game, Showboat, Over Here, West Side Story ja Guys and Dolls-iga.

Olles kaasomanik Dance Force Productionsil 1999-2004 segades hiphopi erinevate stiilidega nagu salsa, swing, tribal, jazz, kabaree, and kantri/western. 2003- aastal esines ta Chicago Broadwayl ja aasta hiljem lavastas oma enda kabaree show “The Best Little Cabaret Show”.

Jene on õppinud ja koostööd teinud paljude tippudega nagu Marty Kudelka, Fusion ja Havic, Gustavo Vargas ja Dave Scott, koreograaf You Got Served filmis. Tema oskus mitte ainult õpetada hiphopi, vaid tunnetada ka selle energiat, on hinnatud paljude nii noorte kui vanade õpilaste poolt ja loodetavasti jätkub see ka edaspidi Eestis.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon