Karita loim

kpop

õige_FF '20_21_WEB.jpg

Olen tantsinud nii kaua kui mäletan ennast ehk umbes 2 aastasest peale, stiilidest rahvatantsust - hip hopi ja contemporaryni. K-popiga olen tegelenud alates aastast 2016. Olen elanud ka Koreas, kus sain selle tantsustiili intensiivse väljaõppe. Armastan seda muusikat ja stiili, see annab positiivsust, mida soovin teistega jagada.
Tegelen ise ka laulmise ning näitlemisega, aga tantsimine on mulle kõige südamelähedasem.

K-pop stiil on tegelikult laialdane stiil, mis varieerub naiselikust kuni jõulise koreograafiani.
Minu eesmärgiks on tunnis luua positiivne ning vaba õhkkond, kus jagada seda rõõmu Korea muusika ja tantsu vastu. Kui sulle meeldib BTS, Twice, Monsta X, Black Pink või hoopis keegi teine, siis miks mitte selle järgi ka tantsida ja veel koos grupiga, samuti minna ka esinema ja võistlustele. ps Kuna ma oskan korea keelt, siis tunnis saab seda veidi ka kuulda ja äkki midagi kõrva tahagi panna ;)

Aga mis see K-pop siis ikkagi on?
K-pop (lühend korea popist; korea keel: 케이팝) on Lõuna-Koreast pärit populaarne muusikažanr. Kpop, endise nimega Gayo (가요), sai alguse 90datel, kuid populaarseks muutus ta 2000 aastal. K-pop on Lõuna-Koreas "populaarne muusika", seda mõistet kasutatakse ka sageli kitsamas tähenduses Lõuna-Korea popi moodsa vormi kirjeldamiseks, mida mõjutavad stiilid ja žanrid kogu maailmast, näiteks eksperimentaal, rock, jazz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektrooniline tants, folk, country, klassika ja traditsiooniline Korea muusika.


나는 방탄소년단을 사랑하고 댄스 수업에서 너를 본다^^~
Näeme tunnis!
 

asendusõpetajad

unnamed.jpg

julija

unnamed_edited.jpg

iris

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon