Marelle kivinukk

unnamed_edited.jpg

Mulle meenub esimene kord, kui kuulsin viiuli kõla. Olin 3. aastane ja ema kinkis mulle ühe plaadi, mis tutvustas orkestripille. Esimene instrument oli viiul. Ei läinudki kaua aega, kui juba avastasin ennast seismas oma päris esimeses viiulitunnis. Nüüdseks olen muusikaga tegelenud pea 20 aastat. Hetkel olen omandamas bakalaureusekraadi Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias prof. Urmas Vulpi käe all. 
Pillioskus on andnud mulle võimaluse jagada lava mitmete tuntud muusikutega nagu Tõnis Mägi, Ott Lepland, Koit Toome, Noep, Laura Põldvere, Tanel Padar, Uku Suviste, Kristjan Järvi, Rein Rannap, Hanna-Liina Võsa, Marko Matvere, Elina Netšajeva, Rita Ray jpt. Olen saanud soleerida Tallinna Kammerorkestri ees, samuti on pakutud võimalusi lüüa kaasa Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri projektides. Kontserte on antud erinevate koosseisudega riikides nagu Hiina, Lõuna-Korea, Türgi, Prantsusmaa, Saksamaa, Soome, Norra, Rootsi, Venemaa, Läti, Leedu, Horvaatia. 
Muusikamaailm on imeline ja avastada on seal tohutult. Soovin kõikides viiulihuvilistes äratada selle väikese sära, mis innustaks neid helidekunsti nautima.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon