top of page

maris ootsing

show heels

FF'23_3.jpg
avatud uksed fb event (3).png

Mu tantsuteekond algas juba päris pisikesena võimlemisklubist Janika ja viis mind edasi läbi võimlemise ja rahvatantsu Error tantsukooli, sealt edasi  Shate Tantsukooli ridadesse, Sixtinasse ja Free Flow Studiosse.
Ma väärtustan enda puhul tahet proovida ja õppida erinevaid stiile ning hindan ka tantsijates mitmekülgsust ja sellest tulenevat omapärasemat tantsukeelt. 
Teiseks väärtustan edasi arenemist, kuniks jalad kannavad, tantsijana ning ka vaimset ja teoreetilist arengut. 

Olen võistelnud kõigil suurimatel võistlustel Eestis ning ka välismaal Horvaatias, Itaalias, Leedus, Lätis.
Au on olnud osa saada ka suurtest projektidest (Rally Estonia, Eesti Muusikaauhinnad, R2 muusikaauhinnad, Eesti Laul jms), artistidega lava jagamisest (Getter Jaani, 5 Miinust, Laura, Tanja) ja telesaadetest (“Su nägu kõlab tuttavalt”, “Maskis laulja”, “Uus laul”, “Rahvabänd”, jms).

e0596ca8-1e7c-4fcc-b799-21d1459b8fd2.png

Tantsijana meeldib mulle leida erinevaid viise enda väljendamiseks. Suured lavalauad ja üritused panevad mu sisemise leegi eredalt põlema. Improvisatsioon on justkui enda sisse vaatamine ja muusikaga ühte sulamine. Esinemine on minu jaoks tantsu edasi andmine ja loo jutustamine.

avatud uksed fb event (3).png

show heels

Show maailm on olnud minule väga kodune ja omapärane koht ning piisavalt ebamäärane, et eksperimenteerida ja olla samas vaba.
Kontsas olen tantsinud umbkaudu 13 aastat ja suures enamuses just igasuguseid show-numbreid suurematel ja väiksematel lavalaudadel ning ka võistlusformaadis. Ladina rütmid, broadway-jazz ja ka frame-up stiilid on mulle tuttavad. 

Show Heels liidab endas kontsades liikkumise kogu poweri, naiselikkuse ja energiaga ning iga tund toob avastamisele midagi uut. Kombime piire showtantsus ja mis see täpsemalt on, jäädes truuks naiselikule graatsiale ja dünaamikatele.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page