top of page

Annabel vinnal

tants 16+ (kohila)

FFS '21-14.jpg

Minu teekond tantsus sai alguse mu kodukohast Kohilast, kus olen katsetanud paljusid erinevaid stiile. Ja lõpuks leidnud ka endale kõige südamelähedasema, mida nüüd ka Free Flows õpetan. Minu proovitud stiilide pagas on seinast seina. Olgu selleks siis showtants, contepmorary või hoopisiki rahvatants ja ballett.

Olen olnud väiksest saadik kohal igal võimlemis -ja tantsupeol. Samuti oli suur osa sel teekonnal ka oma kogukonna muusikalides osalemine. Tee Free Flowsse leidsin aastal 2018, kui sattusin esimest korda siinsesse contemporary trenni. Tänseks on minust saanud Free Flow Stuudio esindustiimi Fusion liige. Minu suurimaks sooviks treenerina on anda edasi tantsijatele tahet ennast arendada ning mugavustsooni laiendada. Kuna tantsukunst on minu jaoks eneseunustus ning -leidmine samal ajal.

Minu tunnil pole otsest stiili, mille alla saaks seda liigitada. Seda sellepärast, et tunnis katsetame erinevaid tantsustiile, nagu urban contemporary, commercial, hiphop jms.

Selles tunnis püüame omavahel segada jõulist, energilist, naiselikku ja õrna energiat, et anda oma kehale mitmekülgset liikuvust. 

Kavad, mida õpime on vahelduvad ning sobivad nii algajale kui ka kogemusega tantsijale.

Oodatud on kõik vanuses 16+

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page