Annabel vinnal

tallinnast väljas

FFS '21-14.jpg

Minu teekond tantsus sai alguse mu kodukohast Kohilast, kus olen katsetanud paljusid erinevaid stiile. Ja lõpuks leidnud ka endale kõige südamelähedasema, mida nüüd ka Free Flows õpetan. Minu proovitud stiilide pagas on seinast seina. Olgu selleks siis showtants, contepmorary või hoopisiki rahvatants ja ballett.

Olen olnud väiksest saadik kohal igal võimlemis -ja tantsupeol. Samuti oli suur osa sel teekonnal ka oma kogukonna muusikalides osalemine. Tee Free Flowsse leidsin aastal 2018, kui sattusin esimest korda siinsesse contemporary trenni. Tänseks on minust saanud Free Flow Stuudio esindustiimi Fusion liige. Minu suurimaks sooviks treenerina on anda edasi tantsijatele tahet ennast arendada ning mugavustsooni laiendada. Kuna tantsukunst on minu jaoks eneseunustus ning -leidmine samal ajal.

FFS '21-15.jpg

Contemporary on tantsustiil, mis sobib kõigile, kes soovivad iseennast leida või avastada uuel tasandil. Selle stiili peamiseks komponendiks on loo jutustamine või tunnete väljendamine. Mina püüan enda tunnis luua noortele vaba ning julgustandva keskkonna, kus nad saavad näidata enda tõelist mina. Minu jaoks on oluline, et iga tantsija suudaks tantsida nii nagu keegi ei näeks. Tund koosneb soojendusest, koreograafia õppimisest ning lõdvestusest. Nende vahele on põimitud erinevad harjutused/ülesanded, kuidas tantsida kogu keha ning mõttega.

Show Hip-Hop on tantsustiil, mis sobib energiast pakatavatele noortele, kes soovivad enda tantsupagasit vürtsitada. Show tants on segatud Hip Hopi vibe’ ga, mis omakorda loob tantsijates lõbusa meeleolu. Püüan läbi mängulise õhkkonna tuua noorteni Show ja Hip Hopi stiili segu, mis kokku pannes arendab keha liikumisvõimet. Tund koosneb soojendusest, koreograafia õppimisest ning lõdvestusest, mille vahele põimime erinevaid harjutusi kuidas liigutusi tehniliselt arendada.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon