top of page

ANNABEL VINNAL

SHOWTANTS (KOHILA)

avatud uksed fb event (3).png
629b0b89-ce72-4b3d-af54-3cd7c6924390.png
FF'23_49.jpg

annabeli tantsuteekond sai alguse tema kodukohast Kohilast, kus ta on katsetanud seinast seina stiile, olgu selleks siis showtants, contemporary või hoopiski rahvatants ja ballett. Ta on olnud väikesest saadik kohal igal võimlemis- ja tantsupeol ning osalenud aktiivselt ka oma kogukonna muusikalides. Tee Free Flows'i leidis ta aastal 2018, kui ta sattus esimest korda selle kontseptsiooni contemporary trenni. Nüüdseks on ta olnud ka esindustiimi Fusion liige ning teinud kaasa paljudes lava- ja teleprojektides koostöös Ziggy Wild, Clicherik ja Mäx, Uku Suviste, Marju Länik, Daniel Levi Viinalass, Rozell, 5miinust, Svndra jt.

Hetkel on ta omandamas ka kõrgharidust koreograafia erialal.

annabeli suurimaks sooviks treenerina on anda edasi tantsijatele tahet ennast arendada ning mugavustsooni laiendada.
Tantsukunst on tema jaoks eneseunustus ja samal ajal eneseleidmine.

avatud uksed fb event (3).png

Showtants

Showtants sai nimeks sellele tunnile, sest me ei arenda vaid üht stiili, kuna mina usun, et parim liikuja on teadlik, mida tema keha teha suudab.  Sestap katsetame erinevaid tantsustiile, nagu urban contemporary, commercial heels, hiphop, latin jms. Iga paari nädala tagant uus stiil.
Selles tunnis püüame omavahel segada jõulist, energilist, naiselikku ja õrna energiat, et anda oma kehale mitmekülgset liikuvust. 
Kavad, mida õpime on vahelduvad ning sobivad nii algajale kui ka kogemusega tantsijale.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page