top of page

Annabel vinnal

showtants (kohila)

FFS '21-14.jpg

Minu teekond tantsus sai alguse mu kodukohast Kohilast, kus olen katsetanud seinast seina stiile. Olgu selleks siis showtants, contepmorary või hoopisiki rahvatants ja ballett. Olen olnud väiksest saadik kohal igal võimlemis -ja tantsupeol. Samuti oli suur osa sel teekonnal ka oma kogukonna muusikalides osalemine. Tee Free Flowsse leidsin aastal 2018, kui sattusin esimest korda siinsesse contemporary trenni. Nüüdseks olen olnud ka esindustiimi Fusion liige ja teinud kaasa ka paljudes lava- ja teleprojektides koostöös Ziggy Wild, Clicherik ja Mäx, Uku Suviste, Marju Länik, Daniel Levi Viinalass, Rozell, 5miinust, Svndra jt.
Hetkel olen omandamas ka kõrgharidust koreograafia erialal.

Minu suurimaks sooviks treenerina on anda edasi tantsijatele tahet ennast arendada ning mugavustsooni laiendada. Kuna tantsukunst on minu jaoks eneseunustus ning -leidmine samal ajal.

Showtants

Showtants sai nimeks sellele tunnile, sest me ei arenda vaid üht stiili, kuna mina usun, et parim liikuja on teadlik, mida tema keha teha suudab.  Sestap katsetame erinevaid tantsustiile, nagu urban contemporary, commercial heels, hiphop, latin jms. Iga paari nädala tagant uus stiil.
Selles tunnis püüame omavahel segada jõulist, energilist, naiselikku ja õrna energiat, et anda oma kehale mitmekülgset liikuvust. 
Kavad, mida õpime on vahelduvad ning sobivad nii algajale kui ka kogemusega tantsijale.

Oodatud on kõik vanuses 14+, kuid kui oled noorem, aga soovid osaleda, siis anna mulle endast märku!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page