top of page

muusikaosakond

pärnu maantee 19, ii korrus

avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png

Pilliõpe

Free Flow Studios saab õppida mitmeid erinevaid pille noorte ja andekate muusikute käe all, kes valdavad ja tunnevad oma instrumenti suurepäraselt. Õppida saab klaverit, kitarri ja viiulit. Pillitundides lähtub õpetaja õpilase tasemest ja soovidest. Õpitakse pilli ajaloolise tausta kohta, vastava pilli mängutehnikaid ning erinevaid palasid. Pole oluline, kas sa oled varem mõnda pilli õppinud või mitte. Kunagi pole hilja alustada või siis pooleli jäänud õpinguid jätkata.

Lisaks instrumendiõppele on võimalus võtta saatepilli tunde, kus tegeletakse enda saatmisega kas klaveril või kitarril. Peale selle on tunnis võimalik harjutada koosmängu instrumendiga.

hääleseade

Laulmise/hääleseade tund on individuaaltund. Edu võti seisneb personaalses lähenemises, mis aitab õpilasel areneda talle vajalikus tempos. Tunnis pühendame võrdselt aega nii õpilase poolt valitud laulude õppimisele ja viimistlemisele kui ka hääleseadele.


Uuel hooajal keskendume lisaks hääleseadele ka liikumisele esinemissituatusioonis. Selle jaoks antakse õpilasele esinemis- või lindistusvõimalus. Poolaasta jooksul võetakse fookuse alla üks lugu, millega tegeletakse lisaks vokaaltehnikale ka koreograafia ja/või alateadliku liikumise teadvustamisega esinemissituatsioonis.

Laul, mis tuleb hingest, puudutab kuulajaid kõige sügavamalt.

FF_23_68.jpg

klaver

FFS_23vol2-4.jpg

ukulele / kitarr

FF_23_10.jpg

hääleseade

FF_23_5.jpg

Muusikaosakonna juht /
hääleseade

FF_23_80.jpg

klaver

1.png

trummid

FFS_23vol2-2.jpg

viiul

FF_23_19.jpg

kitarr

FF_23_51.jpg

hääleseade

FF_23_81.jpg

hääleseade

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page