top of page

inger fridolin

ukulele | kitarr

avatud uksed fb event (3).png
FFS'23vol2-3.jpg

Ingeri ellu jõudis ukulele 2018 aastal, kui kohtus enda esimese produtsendi Karl-Ander Reismanniga. Tänu temale tekkis Ingeril ukulele vastu huvi. 2018. aastal sündis kooskirjutatud laul “Coming Home”, mis tutvustas ka laiemale publikule ukulelet. Selle looga astus Inger Eesti Laul 2019 konkurssile, kus pälvis finaalis 6. koha. 

Inger peab enda tundides oluliseks õpilase panust. Instrumendi õppimisega nagu ka muude erialade õppimisega on oluline järjepidevus. See on üks tore protsess. Ingeri  jaoks on oluline Sinu heaolu ning see, et Sa ise naudiksid pillimängu. Tema tunnis saab õppida nii teooriat kui ka praktikat käsikäes ning kindlasti on oluline eelkõige teada, mis on Sinu eesmärk selle instrumendi õppimisel. Selle järgi saab Inger panna paika graafiku. Inger on toetav ja abistav - leiab harjutamise kõrvale võimalusi, et saaksid esineda, luua oma loomingut ning ennast nendes protsessides mugavalt tunda.

Ingerit inspireerib muusikas kõik, mis meie ümber on: Talle meeldib öelda, et: “ma hingan seda kui õhku”. Samamoodi soovib ta inspireerida Sind, et Sa leiaksid enda tunnetuse muusikas ning antud hetkel ukulele osas.
Ingeri muusikateekond on kestnud alates 2017 aastast. Ingerit motiveerib see, et ta soov on jõuda kunagi veel rohkemate välismaa lavalaudadeni. Nii suurte unistuste ja mõtetega soovib ta ka Sind nakatada ja motiveerida, et töötada ja liikuda nende poole.
Ingeri karjääris on olnud väga palju eeskujusid. Kõige esimene, kes teda inspireeris oli Ed Sheeran. Nüüd on nendeks näiteks ka Harry Styles, The 1975 ja Coldplay.
Ingeri suurim kirg on olla artist ja jagada inimestega enda loomingut nii soolo, duo kui ka bändi võtmes.

avatud uksed fb event (3).png

Kõige meeldejäävamad kontserdid 

Eesti Laul 2019
Eesti Laul 2020
Eesti Laul 2023
Instikurmu festival 
Võnge festival 
Treski Festival 
Tallinn Music Week 

Noortebänd konkurss 2017

2019.a. Los Angeles MUSEXPO 
2020.a. Läti, Sofarsound 
2019.a. Hollandis, Westernpop Festival

2019.a. German Songwriting Awards finaal (2.koht)         

2019.a. Hiinas, Chengdu International Sisters Cities Youth Music Festival

2022.a. Norden Festival (Saksamaa)

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page