top of page

eghert sören-nõmm

JAZZFUNK

avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png

Eghert-Sören Nõmm on lavadel olnud juba 5-aastaseST. Ta võitis juba 2002. aastal Hollywoodis toimunud World Performing Arts Championships'il maailmameistri tiitli noorte kategoorias.

 

Tänaseks on tal palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja trofeesid erinevatest võistlustest erinevates riikides. Nüüd jagab ta oma oskusi ÕPETAJANA kõigile noortele, kes soovivad südamest õppida tantsima.

 

Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, populaarseimas telesaates "Su nägu kõlab tuttavalt". Ta on ka maailmakuulsa Eesti kunstniku Kerli koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert osales ka maailma suurima tantsijate telesaate "So You Think You Can Dance" Ukraina versioonis "TANTSUJUT VSI" ja jõudis sinna TOP 15 hulka. See on tuline džässitund, millele on lisatud tänavatantsu, funk'i ja hip-hopi elemente. Õpilastel peaks olema põhiline arusaam džässi tehnikast. Soojendus on kavandatud selleks, et tugevdada õpilaste võimet omaks võtta džässi ja funk'i liikumisi. 2019. aastal võitis Eghert Jazzfunk rühmaga Rīgas Best Show võistlusel II koha.

eghert.png
FF_23_55.jpg

jazzfunk

urban jazz

Jazzfunki tund on täis nii tänavatantsu, funki ja hiphopi. Soojendus on üles ehitatud jazzi ja funki liigutuste paremaks omandamiseks

Urban Jazz on tantsustiilide sulam, mis keskendub peamiselt lüürilise ja kaasaegse liikumise ühendamisele urban stiilidega, nagu tänavatants ja kommertstants. Trennides õpitakse kavasid ilma tossudeta

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page