top of page

eva-maria uvarova

contemporary freestyle

FFS'22-24.jpg

Tere, minu nimi on Eva-Maria!

 

Lapsepõlvest saati on tantsumaailm olnud minu ümber ja sellest on saanud nii suur osa mu elust, et elu ilma tantsimiseta tundub minu jaoks võimatu. Minu tantsutee algas 2,5-aastaselt ja ei lõpe siiani. Tähtsaim etapp nii minu elus, kui ka tantsukarjääris on võistlustants. Ma osalesin ja võitsin palju võistlusi nii Eestis, kui ka välismaal. Mul on ka suur soov aidata teisi inimesi arengus ja tänu sellele olen töötanud laste võistlustantsutreenerina juba 6 aastat.

Võistlusants andis mulle baasi, teadmisi ja oma käekirja.

 

Contemporary asus õppima iseseisvalt ja Free Flow stuudios, lisaks käisin erinevatel klassidele treeneritega Eestist ja välismaalt. Oma contemporary stiili võiksin nimetada “ebastandardseks” ja väga mitmekülgseks. Mõnikord minu contemporary voib olla väga emotsionaalne, aeglane,graatsiline ja vahel ilmub kiire ja jõuline kompositsioon.  

 

Freestyle tundides õpime “erinevat” contemporary, tehnikat, elemente, musikaalsust, ikka õpime improviseerima üksi ja paaris ning palju-palju muud huvitavat! Aga kõige tähtsam on see, et iga tantsija leiab täpselt oma käekirja…

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page