top of page

EVA-MARIA UVAROVA

contemporary freestyle | experimental contemporary | contemporary mudilased 

avatud uksed fb event (3).png

Tere, minu nimi on Eva-Maria!
 
Lapsepõlvest saati on tantsumaailm olnud minu ümber ja sellest on saanud nii suur osa mu elust, et elu ilma tantsimiseta tundub minu jaoks võimatu. Minu tantsutee algas 2,5-aastaselt ja ei lõpe siiani. Tähtsaim etapp nii minu elus, kui ka tantsukarjääris on võistlustants mis kestis 13 aastat.

Ma olen saavutanud kõrgeid medalikohti Eestis ja Euroopas. Samuti võistlusants andis mulle baasi, teadmisi ja oma käekirja. Aastast 2016 olen saanud võimalusi toetada inimeste arengut ka treenerina, olen töötanud nii väikelaste ja täiskasvanutega. Enda arendamiseks tantsija ja treenerina käin erinevatel koolitusel ja tundides nii Eestist kui ka välismaalt.

9eecb8b3-0852-4f05-814c-d9191ce87b9e.png

Olen teinud koostööd erinevate artistidega: 5MIINUST, Villemdrillem, MIA, Stefan, Jüri Pootsmann, Laura Põldvere, Rozell, Hanna-Liina Võsa, Tanja Mihhailova, Caater, 2Quick Start, Ziggy Wild, Clicherik&Mäx ja paljude teistega. 

FF'23_47.jpg
avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png

Contemporary freestyle

experimental contemporary

Minu jaoks on väga oluline, et õpilased areneksid nii tantsijana kui ka inimesena. Selleks on freestyle tundides õhkkond võimalikult pingevaba ja turvaline, et iga inimene tunneks end tunnis vabalt ja oleks valmis minu abiga mugavustsoonist lahkuma. Freestyle tundides õpime improviseerima nii üksi kui ka paaris. Kasutame erinevaid ülesandeid, mis sobivad igale tasemele, et mõista, kuidas su keha tantsida tahab ja milliseid emotsioone soovite inimestele näidata. Lisaks õpime “erinevat” contemporary, tehnikat, elemente, musikaalsust ning palju-palju muud huvitavat! Aga kõige tähtsam on see, et iga tantsija leiab täpselt oma käekirja.
Contemporary freestyle tunnid on vanuses 14+

Eksperiment elab igasuguses loovuses ja loomisprotsess viib sageli sinna, kus sa veel käinud pole. Tundi ootan kõiki, kellele ei meeldi piirangud ja kes soovivad rohkem vabadust, sest tunnis proovime palju uusi asju, katsetame ja otsime koos erinevaid vorme ja liikumisi. Põhistiil on contemporary, kuid lisan sinna ka liikumisi teistest suundadest ja stiilidest. (näiteks hip-hop, vogue) Usun, et peame avastama uusi võimalusi ja neid inimestele näitama!

contemporary mudilased

Minu jaoks on oluline olla osa laste arengust ning aidata neil arendada oma keha ja hinge.
Mudilaste tunnid on mitmekülgse sisuga, seetõttu on selles vanuses oluline osa tugeva baasi loomine ja õige tehnika arendamine, et edaspidi oleks tantsijakarjäär turvaline ja huvitav! 
Mugava arengukeskkonna huvides meie tunnid läbi viidud mänguliselt, samuti pöörame tähelepanu rütmi, koordinatsiooni, kehalise vastupidavuse arendamisele ning kasutame grupitunnetuse harjutused. Mudilaste tunnid on vanusele kuni 9 eluaastat.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page