Tants tuli minu ellu, kui olin umbes 7-aastane. Alustasin oma tantsuteed kodukohas Raplas ning alates 2014. aastast jätkasin seda siin, Free Flow Studios. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega: popjazz, showtants, hiphop, kaasaegne, house, ballett, akrobaatika ning püüan igal võimalusel end veelgi arendada nii inimese kui tantsijana. Hetkel olen stuudio esindusgrupi liige, kellega oleme esindanud Eestit maailmameistrivõistlustel, saavutades seal 5.koha.

Olen koostööd teinud ka erinevate artistidega: Kerli, Jüri Pootsmann, Daniel Levi, Maia Vahtramäe, Karl-Gustav Adamsoo, Henrik Norman.

Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana.

contemporary junior I

show hiphop junior I

girly hiphop junior II

Contemporary junior tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 10-13 ja 11-16. Tundides naudime tantsu, õpime tundma ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Vaatame, milleks meie kehad võimelised on ja proovime liikumises uusi külgi leida.  Osalt tegeleme koreograafia õppimisega, samas kindlasti ka improvisatsiooni ja kehatunnetusega.

Trennis näeme!

Girly Hiphop Junior II on mõeldud noortele neidudele, kes tahavad tantsusaalist mõnusat tüdrukulikku energiat ja vibe'i! Õpime erinevaid koreograafiaid, treenime lihaseid ja vastupidavust, katsetame erinevaid karaktereid, õpime tundma end oma kehas hästi ning mis peamine - have fun! Näeme trennis! :)

 

Show hip-hopi stiil sisaldab energilisi ja loomingulisi hip-hopile omaseid tantsuliigutusi. Lisatud on ka elemente, mis annavad tantsule juurde efektsust. Tants annab võimaluse rakendada noorel oma iseloomu ja loovust. Tantsutrenn algab alati korraliku soojendusega. Edasi õpitakse mitmekülgseid tantsukavasid, mida järgnevates tundides lihvitakse. Trenn lõpeb lihaste töö, painutuste ja lõdvestusega.
Trennis on tähtis, et tantsijad annaksid endast maksimumi, tantsiksid täisjõuga, olenemata, kui hea on tema tehnika. Siis saab tantsija trennist midagi palju enamat kui lihtsalt füüsilise koormuse ja selle käigus areneb juba tehnika iseenesest. Tähtis on kirg tantsu vastu!