grit tarvis

contemporary junior I / girly hiphop junior II / contemporary junior advanced

FF17_13.jpg

Tants tuli minu ellu, kui olin umbes 7-aastane. Alustasin oma tantsuteed kodukohas Raplas ning alates 2014. aastast jätkasin seda siin, Free Flow Studios. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega: popjazz, showtants, hiphop, kaasaegne, house, ballett, akrobaatika ning püüan igal võimalusel end veelgi arendada nii inimese kui tantsijana. Hetkel olen stuudio esindusgrupi liige, kellega oleme esindanud Eestit maailmameistrivõistlustel, saavutades seal 5.koha.

Olen koostööd teinud ka erinevate artistidega: 5MIINUST, Stefan, Kerli Kõiv, Getter Jaani, Laura Põldvere, Jüri Pootsmann, Daniel Levi, Nancy jne

Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana.

contemporary junior I

girly hiphop junior II

Contemporary junior tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 10-13 ja 11-13. Tundides naudime tantsu, õpime tundma ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Vaatame, milleks meie kehad võimelised on ja proovime liikumises uusi külgi leida.  Osalt tegeleme koreograafia õppimisega, samas kindlasti ka improvisatsiooni ja kehatunnetusega.

Trennis näeme!

Girly Hiphop Junior II on mõeldud noortele neidudele, kes tahavad tantsusaalist mõnusat tüdrukulikku energiat ja vibe'i! Õpime erinevaid koreograafiaid, treenime lihaseid ja vastupidavust, katsetame erinevaid karaktereid, õpime tundma end oma kehas hästi ning mis peamine - have fun! Näeme trennis! :)

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon