top of page

grit tarvis

contemporary junior I / girly hiphop junior II + adults / contemporary junior advanced

FFS '21 grupp 2 WEB-4.jpg

Tants tuli minu ellu, kui olin umbes 7-aastane. Alustasin oma tantsuteed kodukohas Raplas ning alates 2014. aastast jätkasin seda siin, Free Flow Studios. Olen kokku puutunud väga erinevate stiilidega: contemporary, showtants, hiphop, girly, heels, ballett, akrobaatika jne. Käin siiani ka ise tantsijana mitmetes erinevates tantsutreeningutes nii meie stuudios kui ka mujal, et pidevalt leida võimalusi veelgi areneda ja õppida nii inimese kui tantsijana.

Olen teinud koostööd erinevate artistidega: Kerli, Pluuto, 5MIINUST, Andrei Zevakin, Villemdrillem, Stefan, Getter Jaani, Jüri Pootsmann, Daniel Levi, Nancy, Laura Põldvere, Gerli Padar, Maia Vahtramäe, Karl-Gustav Adamsoo, Henrik Norman, Desiree ja paljude teistega. Samuti on mul olnud suurepäraseid võimalusi tantsimiseks erinevates teleprojektides, nagu Eesti Laul, Eesti Otsib Superstaari, Eesti Muusikaauhinnad, R2 Aastahitt, Su Nägu Kõlab Varsti Tuttavalt jne.

 

Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana.

contemporary junior I

girly hiphop junior II + adults

Contemporary Junior I tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 10-13. Tundides naudime tantsu, arendame koordinatsiooni ja rütmitunnetust ning tegeleme painduvuse ja tehnikaoskuste lihvimisega. Tunni üheks suureks osaks on koreograafiate õppimine nii iseenda, esinemiste kui ka võistluste jaoks. Samas kindlasti tegeleme ka improvisatsiooni ja kehatunnetusega. Trennis näeme!

Girly Hiphop on mõeldud noortele neidudele, kes tahavad tantsusaalist mõnusat tüdrukulikku energiat ja vibe'i! Õpime erinevaid koreograafiaid, treenime lihaseid ja vastupidavust, katsetame erinevaid karaktereid, õpime tundma end oma kehas hästi ning mis peamine - have fun! Treenime nii iseenda, esinemiste, võistluste kui ka tantsuvideote jaoks. Näeme trennis!

FFS '21 grupp 2 WEB-7.jpg
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page