top of page

IRIS REMSEL

HIP-HOP FREESTYLE | HOUSE

avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png
FF'23_35.jpg

Hei!
Olen Iris, temperamentne tantsija pärit Eestist, kuid juured ulatuvad ka Valgevenesse ja Poola. Juba lapsepõlvest saati olen olnud väga liikuv ja tantsimine on olnud minu suur kirg. Olen proovinud mitmeid erinevaid stiile, alustades rahva- ja showtantsust ning jäädes nüüdseks truuks tänavatantsule, kus peamisteks stiilideks on hip hop ja house, kuid oman palju teadmisi stiilidest nagu litefeet, chicago footwork, locking, popping, dancehall. Minu tugevus tantsijana on mitmekülgsus, olles freestyle tantsija ning samas ka koreograaf.

5114d746-dbd1-4c62-b2b1-e9f9f4dfd5e6_edited.png

Minu eesmärk treenerina on inspireerida teisi noori nägema oma täispotentsiaali, õpetada mitmekülgsust, distsipliini ja suurelt unistamist ja pürgima suurte unistuste poole, olenemata taustast või muudest väljakutsetest, millega nad silmitsi seisavad.  

Lisaks oma tantsuoskustele olen ka vabakutselise näitlejana esinenud mitmetes suurtes teatrites näiteks Alexela Kontserdimaja, Teater Vanemuine, Eesti Draamateater ja Teater NO99. Näitlemine on õpetanud mulle oskusi hirmude ületamiseks ja enda väljendamiseks, mis on tulnud väiksest saadik tantsus väga suureks kasuks. Tantsumaailmas olen saanud teha koostööd ka erinevatel sündmustel selliste artistidega nagu Daniel Levi, Nublu, Gameboy Tetris, Cartoon jpt. Lisaks olen osa saavutanud mitmetel tantsu sündmustel nii Eestis kui ka välismaal silmapaistvaid tulemusi. 

2019 - 2022 juhendasin tänavatantsu treeninguid Lõuna-Eestis, kuniks suundusin 2022. aasta teises pooles mõneks aastaks välismaale, et end täiendada veelgi rohkem tänavatantsus Flow Dance Academys (FRA) nimekate tantsijate käe all.  

Olen seisukohal, et kõik, mis elu pakub, tuleb vastu võtta!

avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png

hip-hop freestyle

house

Hip Hop freestyle tund on dünaamiline trenn, kus saad vabalt väljendada oma loovust ja individuaalsust läbi liikumise. See tund pakub sulle võimalust õppida hip-hopi stiili aluseid ning arendada oma improvisatsioonioskusi.

Trennis juhendan nii individuaalselt kui grupis läbi erinevate tantsutehnikate ja kombinatsioonide, mis aitavad arendada rütmitunnetust, keha kontrolli ja leida oma unikaalne stiil. Õpime tantsima erinevate muusikastiilide ja rütmide järgi, räägime tantsu filosoofiast ning ehitame igale tantsiaje aluse, mille pealt saab ka oma soovi järgi edasi areneda. 

Hip-hop freestyle tund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Õhkkond on sõbralik ja toetav, kus kõik tunnevad end mugavalt ja julgevad end väljendada. 

 

House on energiline ja rütmikas tantsustiil, mis sai kujunes välja 1980ndatel Chicagos ja New Yorgis. See stiil ühendab endas afro, jazz, disco ja ladina mõjutusi ning lisaks leiab ka elemente capoeira, stepi ja break tantsudest.
House trennides saab õppida stiili põhialuseid, tehnikaid ja liikumismustrite kombinatsioone. See ühendab endas house'i tantsu ajalugu ja selle olulisemaid elemente nagu footwork, jacking ja lofting. 

House on tantsustiil, mis kogub tänapäeval aina rohkem populaarsust ja tuntust ning on andnud mõju ka teistele tantsustiilidele. Tunnid hõlmavad soojendusharjutusi, tehnikatrenne, koreograafiat, improviseerimist ning ka ajalugu ja teooriat, et tantsija saaks täielikult sukelduda house'i tantsustiili maailma. 

House tantsutunnid on avatud kõigile tasemetele, olenemata varasemast tantsu kogemusest. House tants aitab sul vabastada oma loovust, parandada keha liikuvust ning tunda end enesekindlalt tantsupõrandal. 

"Lase enda sammudel rääkida oma lugu." - Iga house tantsija loob oma ainulaadse loo läbi tantsusammude ja liikumise. Luba endal avastada ja väljendada end tantsides.

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page