Janela peterson

mindful body / fusion esindustiim

FF19_11.jpg

Juba 4-aastasena keerutasin ja panin kodus kokku kavasid Modern Talkingu vinüüllt tulnud lugude järgi ning sealt edasi on minu süda alati tuksunud tantsu ja liikumise rütmis. Alates 1. klassist tegin 12 aastat iluvõimlemist, sinna kõrvale kaks aastat paarisakrobaatikat, jooksvalt kooliajal ka kergejõustikut. Hilisemalt olen käinud erinevates tantsutrennides, sh ka ballets; joogas, jooksnud või pikemaid distantse kõndinud.

 

Olen end harinud skeletilise ja lihaselise anatoomia poolelt (University of Michigan), õppinud treeninguteadust (University of Colorado Boulder) ning läbinud RYT 200h Joogaõpetaja kursuse (anatoomia, Hatha, Vinyasa ja Yin jooga) Yoga Alliance poolt registreeritud Black Dog Joogastuudios.

 

Alates 2019. aastast olen andnud Free Flow Stuudio esindusgrupile venitustrenne.

Mindful body

Mindful Body trenn annab Sulle enne uue nädala algust mõnusa restardi, et panna korraks mõeldud mõtted varna ning teha ruumi uutele ja parematele.
Tund toimub peamiselt joogamatil - lihased saavad koormust ja venitust läbi kombinatsiooni sujuvast kehatööst ning joogaelementidest, kuid ei eelda suurt panduvust! See trenn annab võimaluse õppida end ja enda keha kuulama, tugevdada lihaseid ning vabastada piirkondi, mis kipuvad pingesse minema. Kuna iga keha on erinev, on treeningule parema funktsionaalsuse andmiseks teatud harjutustel eri variandid, et teha kaasa nii, kuidas parajasti jõu-või soovikohane tundub!
Mindful Body trenni saad kaasa teha nii stuudios kui ka onlines ning järele vaadata 48h jooksul pärast trenni toimumist. Esimesel korral onlines osalemiseks anna endast teada info@freeflowstudio.eu, edasine suhtlus Janelaga FB vahendusel!

Intensive stretching

Kui oled unistanud ammu spagaadi mahasaamisest, ilusast sillast või sooviksid lihtsalt keha liikuvust efektiivsemalt arendada, siis Deep Stretchi trennis teeme tööd just selle nimel. See trenn on peamiselt toetav treening tantsijatele, et enda tantsustiili tantsides kehaga rohkemat ära teha, kuid sobib ka kõigile teistele, kes lihtsalt soovivad oma painduvust arendada. Pärast soojendust kombineerime erinevaid klassikalisi tantsijatele suunatud venitusharjutusi teatud joogalike venitustega, hoiame pikalt poose, et venitus jõuaks sügavale erinevatesse lihastesse ja muudesse sidekoekihtidesse ning alati lõpetame tunni spagaadi variatsioonidega!

Deep Stretch trenni saad kaasa teha nii stuudios kui ka onlines ning järele vaadata 48h jooksul pärast trenni toimumist. Esimesel korral onlines osalemiseks anna endast teada info@freeflowstudio.eu, edasine suhtlus Janelaga FB vahendusel!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon