top of page

Janela peterson

jooga

FF19_11.jpg

Minu süda on pea alati tuksunud tantsu ja liikumise rütmis. Juba 4-aastasena keerutasin kodus ringi vinüülilt tulnud muusika järgi ning kooliajal tegelesin 12 aastat iluvõimlemisega. Lisaks olen teinud kergejõustikku, kaks aastat paarisakrobaatikat ning hiljem olen käinud erinevates tantsutrennides, sh balletis või jooksnud-kõndinud. 2015. aastal puutusin esmakordselt kokku joogaga, mis on alates sellest ajast minuga kaasas käinud.

Olen end harinud skeletilise ja lihaselise anatoomia poolelt (University of Michigan), õppinud treeninguteadust (University of Colorado Boulder), läbinud RYT 200h Joogaõpetaja kursuse (anatoomia, Hatha, Vinyasa ja Yin jooga) ning “Yin jooga, süvafastsiate vabastamise tehnikad (MFR) kehatöös” kursuse Yoga Alliance poolt registreeritud Black Dog Joogastuudios. Samuti olen läbinud 2 psühholoogia-alast kursust Tartu Ülikoolis ning Peaasi.ee all.

Alates 2019. aastast olen andnud Free Flow Stuudios venitustrenne ja 2021. aastast joogatrenne.

Vinyasa-põhine trenn annab Sulle mõnusa restardi, et panna korraks peas keerelnud mõtted varna ning teha ruumi uutele ja parematele.

Tunni jooksul saavad lihased saavad koormust ja venitust läbi kombinatsiooni sujuvast kehatööst ning joogaelementidest, kuid ei eelda suurt panduvust! See trenn annab võimaluse õppida ennast ja oma keha kuulama, tugevdada lihaseid ning vabastada piirkondi, mis kipuvad pingesse minema.

Kuna iga keha on erinev, on treeningule parema funktsionaalsuse andmiseks teatud harjutustel eri variandid, et teha kaasa nii, kuidas parajasti jõu-või soovikohane tundub!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page