top of page

Keily Sengbusch

contemporary junior II contemporary advanced
akrobaatika

Tants on olnud osa tema elust sellest ajast, kui ta ennast mäletab. Esimest tantsutundi ei mäleta ta täpselt, kuna oli vaid umbes aastane, kuid tants on olnud tema lahutamatuks osaks. See on nagu õhk, mida ta hingab. Elu jooksul on ta praktiseerinud mitmeid erinevaid tantsustiile. Praegu keskendub ta peamiselt erinevatele kaasaegsetele ja street/show stiilidele, kuid varasemalt on ta tegeles ka peotantsu ja balletiga. Lisaks tantsule harrastab ta ka akrobaatikat.

keily.png

Ta on esindanud Eestit tantsimise maailmameistrivõistlustel ja osalenud mitmel teisel Euroopa võistlusel. Tal on olnud võimalus töötada koos erinevate artistidega nii Eestist kui välismaalt, nagu Kerli Kõiv, 5MIINUST, Zaho, Pluuto, Villemdrillem, Grete Paia, Elina Born, Nancy, Laura Põldvere, Uku Suviste, Sissi Nylia Benita, Andrei Zevakin, Daniel Levi Viinalass, Gerli Padar, Astra, Maia Vahtramäe, Siim Koppel ja teised.

Alates 2019. aastast on ta andnud tantsutunde Free Flow Studios ning tema tantsu on nähtud erinevates telesaadetes ja reklaamides, nagu "Eesti Laul", "Eesti Muusikaauhinnad", "Su nägu kõlab tuttavalt", "Eesti otsib superstaari" jne.

Rohkem tema tegemisi saab jälgida siit

contemporary junior II

contemporary advanced

Contemporary junior II tundidesse on oodatud kõik noored tantsuhuvilised. Tundides naudime tantsu, õpime tundma ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Vaatame, milleks meie kehad võimelised on ja proovime liikumises uusi külgi leida.  suurt rõhku pöörame tehnikale ning koreograafia õppimisele, samas kindlasti keskendume ka improvisatsioonile ja kehatunnetusele.

Contemporary advanced tantsustiil on mõeldud eelneva kogemusEga tantsijatele, kes on valmis ennast proovile panema ja hindavad koostööd ning on valmis panustama enesearengusse. Suurt rõhku pööratakse koreograafia õppimisele ja tehnika arendamisele. aasta jooksul käiakse mitmetel võistlistel ja esinemistel. 

akrobaatika

Akrobaatika tunnid on avatud kõigile huvilistele, olenemata vanusest ja eelnevast kogemusest. Tunnis pöörame erilist tähelepanu baastehnika õppimisele ja erinevate elementide harjutamisele. Kõik harjutused on kohandatavad nii lihtsateks kui ka keerukamateks variantideks, võimaldades osalejatel valida endale sobiva ja jõukohase treeningu. Trenni lõpus keskendume üldfüüsilisele treeningule ja venitustele.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page