top of page

Keily Sengbusch

contemporary junior II
contemporary advanced
akrobaatika

Tants on olnud osa minu elust sellest ajast, kui ma ennast mäletan. Ma ei mäleta tegelikult oma esimest tantsutundi, sest olin vaid umbes aastane. Mul on raske oma elu ilma tantsuta ette kujutada. See on nagu õhk, mida ma hingan. elu jooksul olen tantsinud palju erinevaid stiile. Praegu keskendun peamiselt erinevatele kaasaegsetele ja street/show stiilidele, kuid olen varem tegelenud ka peotantsu ja balletiga. Lisaks tantsule tegelen ka akrobaatikaga.

keily.png

Olen esindanud Eestit tantsimise MM-il ja paljudel teistel võistlustel euroopas. Mul on olnud võimalus töötada koos erinevate artistidega Eestist ja välismaalt nagu Kerli Kõiv, 5MIINUST, Zaho, Pluuto, Villemdrillem, Grete Paia, Elina Born, Nancy, Laura Põldvere, Uku Suviste, Sissi Nylia Benita, Andrei Zevakin, Daniel Levi Viinalass, Gerli Padar, Astra, Maia Vahtramäe, Siim Koppel jne.

Olen ka tantsinud erinevates telesaadetes ja reklaamides nagu Eesti Laul, Eesti Muusikaauhinnad, Su nägu kõlab tuttavalt, Eesti otsib superstaari jne. Alates 2019. aastast annan tantsutunde free flow studios.

rohkem minu tegemisi leiad siit!
https://sengbuschkeily.wixsite.com/home

contemporary junior II

contemporary advanced

Contemporary junior II tundidesse on oodatud kõik noored tantsuhuvilised. Tundides naudime tantsu, õpime tundma ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Vaatame, milleks meie kehad võimelised on ja proovime liikumises uusi külgi leida.  suurt rõhku pöörame tehnikale ning koreograafia õppimisele, samas kindlasti keskendume ka improvisatsioonile ja kehatunnetusele.

Contemporary advanced tantsustiil on mõeldud eelneva kogemusEga tantsijatele, kes on valmis ennast proovile panema ja hindavad koostööd ning on valmis panustama enesearengusse. Suurt rõhku pööratakse koreograafia õppimisele ja tehnika arendamisele. aasta jooksul käiakse mitmetel võistlistel ja esinemistel. 

akrobaatika

akrobaatika tunnid on mõeldud kõigile huvilistele olenemata vanusest ja eelnevast kogemusest. tunnis keskendume baastehnika õppimisele ning erinevate elementide harjutamisele. Kõikidele harjutustele on olemas nii lihtsamad kui ka raskemad versioonid, mistõttu saab trenni tulija valida endale just sobiva ja jõukohase harjutuse. trenni lõpus keskendume üldfüüsilisele treeningule ning venitustele.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page