top of page

Keily Sengbusch

contemporary junior II / contemporary junior advanced

FF19_7.jpg

Contemporary junior II tundidesse on oodatud kõik noored vanuses 13-16. Tundides naudime tantsu, õpime tundma ennast nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Vaatame, milleks meie kehad võimelised on ja proovime liikumises uusi külgi leida.  suurt rõhku pöörame tehnikale ning koreograafia õppimisele, samas kindlasti keskendume ka improvisatsioonile ja kehatunnetusele.

Trennis näeme!

FF19_5.jpg

olen tantsinud juba sünnist saati. käinud mitmes erinevas stuudios ning tegelenud mitmete erinevate stiilidega nagu näiteks contemporary, võistlustants, akrobatika ja tänava- ning showtants. olen Osalenud tantsijana erinevates TV produktsioonides nagu näiteks "Eesti Laul", "su nägu kõlab varsti tuttavalt" ja "eesti otsib Superstaari".

olen teinud koostööd mitmete erinevate artistidega nagu 5MIINUST, Villemdrillem, Nancy, Laura Põldvere, Uku Suviste, Sissi Nylia Benita, Daniel Levi Viinalass, Gerli Padar, Astra, Maia Vahtramäe, Siim Koppel, Cityflash ft. Laura Ly, Desiree jne

Free Flow Studiosse leidsin tee 2015 aastal. tantsin ka meie stuudio esindustiimis Fusion ning varasemalt ka noorte esindusgrupis Junior Advanced.
 

usun, et igaühes on peidus midagi erilist ja koos leiame selle üles!

rohkem minu tegemisi leiad siit!

https://sengbuschkeily.wixsite.com/home

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page