top of page

julija nikitina & iris ojavee

kpop

Minu nimi on Julija. Olen 16 aastat tantsinud flamenkot. Nüüd aga tegelen K-Popiga alates aastast 2019. Minu armastus stiili vastu algas kui sattusin juhuslikult vaatama BTS “Blood, Sweat and Tears” muusikavideot. Ma armastan seda stiili ja muusikat, kuna see alati tõstab mu tuju ja annab positiivsust.


 

FFS '21-2.jpg
FFS '21-4.jpg

Olen KPOP adults ja juuniorite treener Iris. Tantsimine, esinemine ning muusika on olnud osa minu elust väiksest saadik. Olen muusika poole pealt käinud üheksa aastat Nõmme Muusikakoolis, mis on mind tugevalt toetanud ka minu tantsimisel. Tantsumaailma võimalusi avastades olen proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile, sealhulgas Vogue, balletti, hip-hopi ja nüüdseks alates 2019. aastast ka KPOPi. Minu huvi KPOPi vastu sai alguse tuntud tüdrukute bändi BLACKPINK loost "BOOMBAYAH" ning aktiivsemalt hakkasin KPOPi tantsima, kui meie stuudio KPOP esindusgrupp LoVe2 otsustas koos tantsida ning filmida BTS "ON" koreograafiat.

 

julija

iris

FFS '21-6.jpg
FFS '21-3.jpg

Aga mis see K-pop siis ikkagi on? K-pop (lühend korea popist) on Lõuna-Koreast pärit populaarne muusikažanr. Kpop, endise nimega Gayo (가요), sai alguse 90datel, kuid populaarseks muutus ta 2000 aastal. K-pop on Lõuna-Koreas "populaarne muusika", seda mõistet kasutatakse ka sageli kitsamas tähenduses Lõuna-Korea popi moodsa vormi kirjeldamiseks, mida mõjutavad stiilid ja žanrid kogu maailmast, näiteks eksperimentaal, rock, jazz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektrooniline tants, folk, kantri, klassika ja traditsiooniline Korea muusika. K-pop stiil on tegelikult laialdane stiil, mis varieerub naiselikust liikumisest kuni jõulise koreograafiani. Meie eesmärgiks on tunnis luua positiivne ning vaba õhkkond, kus jagada rõõmu Korea muusika ja tantsu vastu. Saame proovida erinevaid koreofraafiaid, käia esinemistel ja võistlustel. 10. juulil 2021 osalesime J-Zone festivalil, kus saime eriauhinna kõige energilisema esinemise eest.
 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page