top of page

julija nikitina, iris peremees & mirjam leesalu

kpop

FFS '21-4.jpg

Olen KPOP adults ja juuniorite treener Iris. Tantsimine, esinemine ning muusika on olnud osa minu elust väiksest saadik. Olen muusika poole pealt käinud üheksa aastat Nõmme Muusikakoolis, mis on mind tugevalt toetanud ka minu tantsimisel. Tantsumaailma võimalusi avastades olen proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile, sealhulgas Vogue, balletti, hip-hopi ja nüüdseks alates 2019. aastast ka KPOPi. Olen võitnud Crazy-K-Christmas KPOP festivalil soolo kategoorias III koha. Treenerina olen edukalt läbinud Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu poolt korraldatud tantsuõpetajate täiendkoolituse programmi. Ootan igas vanuses KPOP huvilisi endaga liituma meie trennides, et saaksime üheskoos jagada oma entusiasmi selle põneva ja värvika tantsu- ja muusikamaailma kohta!
 

iris

Minu nimi on Julija. Olen 16 aastat tantsinud flamenkot. Nüüd aga tegelen K-Popiga alates aastast 2019. Minu armastus stiili vastu algas kui sattusin juhuslikult vaatama BTS “Blood, Sweat and Tears” muusikavideot. Ma armastan seda stiili ja muusikat, kuna see alati tõstab mu tuju ja annab positiivsust.

Alustasin küll K-Pop õpilasena, kuid aastast 2020 olem tantsutreener ja LoVe2 Dance crew juhendaja. Oleme oma grupiga salvestanud mitmeid cover-videosid. Neid saab vaadata meie Youtube kanalil https://www.youtube.com/@LoVe2DanceCrew .
Olen osalenud mitmetes K-Pop võistlustes nii grupis kui ka solona, Eestis ja välismaal. Samuti olen mitu korda olnud K-Pop võistluse kohtunik ja ka organiseerunud K-Pop festivali Tallinnas koos Iris Peremehega.  

FF_23_30.jpg

julija

FF_23_13.jpg

mirjam

Olen pärit Võrust ning minu veres on segamini nii võroka kindlameelsust kui saarlase kangust. Tallinnas õpin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) ning TLÜ Balti Filmi, Meedia ja Kunstide Instituudi ühisõppekaval muusikaõpetajaks ja lisaks õpin Tallinna Muusika- ja Balletikoolis (MuBas) laulmist. Mulle meeldib lastega töötada, eriti meeldib mulle läheneda õppeprotsessile läbi mängulisuse.
Tantsinud olen alates 8. eluaastast. Olen õppinud 4 aastat võistlustantse tantsuklubis Maarja, käinud aasta legendaarse tantsuõpetaja Virve Kurbeli barokktantsu tundides ja aasta tema rahvatantsutrennides, ttantsinud 2 aastat Kpoppi Free Flow Studios ning proovinud viimase aasta jooksul ka kaasaegset ja jazztantsu. Kuulun Kpop esindusgruppi nimega LoVe2 Dance Crew. Kpopi võistlustel olen juba kogenud esineja nii grupis kui solistina ning armastan teha kavereid, kus ma samal ajal nii laulan kui tantsin.
Minu trennis pole olemas esirea ega viimase rea tantsijaid, sest kõigil õpilastel on oma unikaalne tugevus ja kõik tantsijad on tantsus ühtmoodi väärtuslikud. Igaüks saab võrdse võimaluse laval särada. Oma trennidega tahan kasvatada lastes koostööoskust ja tiimitöö väärtustamist. Koos tegutsedes saame laheda lavakogemuse! 

Aga mis see K-pop siis ikkagi on? K-pop (lühend korea popist) on Lõuna-Koreast pärit populaarne muusikažanr. Kpop, endise nimega Gayo (가요), sai alguse 90datel, kuid populaarseks muutus ta 2000 aastal. K-pop on Lõuna-Koreas "populaarne muusika", seda mõistet kasutatakse ka sageli kitsamas tähenduses Lõuna-Korea popi moodsa vormi kirjeldamiseks, mida mõjutavad stiilid ja žanrid kogu maailmast, näiteks eksperimentaal, rock, jazz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektrooniline tants, folk, kantri, klassika ja traditsiooniline Korea muusika. K-pop stiil on tegelikult laialdane stiil, mis varieerub naiselikust liikumisest kuni jõulise koreograafiani. Meie eesmärgiks on tunnis luua positiivne ning vaba õhkkond, kus jagada rõõmu Korea muusika ja tantsu vastu. Saame proovida erinevaid koreofraafiaid, käia esinemistel ja võistlustel. 
 

kpop junior

kpop adults

kpop advanced

juniors & adults

Trennid meie kõige noorematele, kõik, kes on alla 14. aastased noored ja soovivad üheskoos KPOP koreograafiaid õppida!
 

Kahetunnine kpop trenn laupäeviti, kuhu ootame kõiki vanemaid kpopi huvilisi, ülemist vanusepiirangut ei ole! Õpime kpop kavadest täispikki versioone, kui ka challenge versioone, kus tegemist on ainult loo väiksema osaga, näiteks refrääniga. Ootame kõik, kes soovivad lõbusas ja vabas keskkonnas koos õppida ja rõõmu tunda kpop tantsudest!
 

Kinnised grupid kpop stiili tantsijatega, kes treenivad eesmärgiga osaleda võistlustel ning filmida kpop koreograafiaid. Gruppidega liitumine käib läbi katsete. 

 

kpop fun

kpop detail

Trennid, kus meie eesmärk on koos lõbusalt tantsida. Iga nädal valitakse õpilaste poolt mõni kpop challenge, osa koreograafiast, mida õpime koos ning soovi korral ka filmime trennides. Ootame siia trenni kõiki, kes soovivad iga nädal õppida midagi uut ja põnevat ning kellele meeldib kiirem tempo trennides! Õpilasi ootame alates 14. vanuseaastast!
 

Trennid, kus meie eesmärk on süvendatult õppida ära kogu koreograafia kpop laulul. Õpime õpilaste valitud koreograafiat aeglasemalt ja põhjalikumalt, lihvime detaile ning paneme kavades tantsijatele paika ka positsioonid. Vahetevahel teeme ka harjutusi, mis aitavad käesoleva kava liigutusi paremini teostada ja tunnetada. Ootame siia trenni kõiki, kes soovivad rahulikumalt ning detailsemalt õppida ära täis koreograafia ning pühendada ühele tantsule rohkem tähelepanu! Õpilasi ootame alates 14. vanuseaastast!

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page