top of page

iris peremees, mirjam leesalu

k-pop

anna kavtaradze, julija nikitina

avatud uksed fb event (3).png
FFS'23vol2-7.jpg

IRIS PEREMEES

Iris on KPOP adults FUN ja adults DETAIL treener. Tantsimine, esinemine ning muusika on olnud osa tema elust väiksest saadik. Iris on käinud üheksa aastat Nõmme Muusikakoolis klaverit mängimas, mis on teda tugevalt toetanud senini ka tantsimisel. Tantsumaailma võimalusi avastades on ta proovinud mitmeid erinevaid tantsustiile, sealhulgas Vogue, balletti, hip-hopi ja nüüdseks alates 2019. aastast ka KPOPi. Iris kuulub stuudio KPOP esindusgruppi nimega LoVe2 Dance Crew, selle loomise hetkest saadik.

 

Iris ootab igas vanuses KPOP huvilisi endaga liituma esmaspäeva ja kolmapäeva õhtustes trennides, et üheskoos saaksid kõik jagada oma entusiasmi selle põneva ja värvika tantsu- ja muusikamaailma kohta!"

Eri koolitustest oli ta läbinud Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu poolt korraldatud tantsuõpetajate täiendkoolituse programmi.

Iris on võitnud Crazy-K-Christmas KPOP festivalil soolo kategoorias III koha ning duo kategoorias aasta hiljem Crazy-K.Festivalil Mirjamiga II koha.

Teinud kahel aastal koos Julijaga koostööd Lõuna-Korea saatkonnaga, et korraldada edukas KPOP-i festival Kaja kultuurikeskuses.

Teinud pidevat koostööd Anixi poe ning Korea kultuuriklubiga Tallinna Keskraamatukogus, et viia läbi KPOP-i tantsu töötubasid. 

Osalenud Korea tippkoreograafide, nagu Centimeter ja Jay Kim, meistriklassides.

avatud uksed fb event (3).png

mirjam leesalu

Mirjam on õppinud Tallinnas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA) ning Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli (BFM) ühisõppekaval muusikaõpetajaks. Praegu jätkab ta õpinguid Tallinna Muusika- ja Balletikoolis (MuBas), keskendudes laulmisele.

Tantsuga on Mirjam tegelenud alates kaheksandast eluaastast. Ta tantsis neli aastat võistlustantsu klubis Maarja, osales legendaarse tantsuõpetaja Virve Kurbeli barokktantsu tundides ja rahvatantsutrennides ning oli kolm aastat Kpopi Free Flow Studios. Viimase aasta jooksul on ta proovinud kaasaegset ja jazztantsu. Lisaks on Mirjam osalenud Korea tippkoreograafide, nagu Centimeter ja Jay Kim, meistriklassides.

Mirjam kuulub stuudio Kpop esindusgruppi nimega LoVe2 Dance Crew. Ta on osalenud Kpopi võistlustel nii grupis kui ka solistina ning naudib kavade loomist, kus saab samaaegselt laulda ja tantsida.

FF_23_13.jpg
FF_23_30.jpg

JULIJA NIKITINA

julija on tantsinud ligikaudu 20 aastat. Ta alustas oma tantsuteed Flamenko stiilis, millega tegeles 16 aastat. Alates 2019. aastast on ta aga sukeldunud K-Pop'i maailma. Tema armastus selle stiili vastu tekkis, kui ta juhuslikult nägi BTS'i "Blood, Sweat and Tears" muusikavideot. Julija kiindub K-Pop'i mitte ainult stiili enda, vaid ka muusika positiivse mõju tõttu, mis tõstab tema tuju alati.
 

Kuigi Julija alustas K-Pop õpilasena, on ta alates 2020. aastast tantsutreener ja LoVe2 Dance Crew juhendaja. Koos oma rühmaga on nad salvestanud mitmeid cover-videosid, mida saab vaadata nende Youtube'i kanalil:

avatud uksed fb event (3).png

Julija on võtnud osa mitmetest K-Pop võistlustest nii grupis, kui ka sooloesinemistega Eestis, Lätis ja Soomes.

Grupiga on nad saavutanud eripreemia "Kõige energilisema etteaste" kategoorias J-Zone festivalil.

samas on osalenud Lõuna-Korea tantsija ja koreograafi Jay Kim'i workshopidel.

Koos Iris Peremehega on nad korraldanud Tallinna K-Pop festivali kahe järjestikuse aasta jooksul.

Julija on olnud Anixeon anime ja K-Pop festivali ning Crazy K festivali žürii liige.

AnNA KAVTARADZE

Esinemine on alati olnud minu elu lahutamatu osa, algul oli see teatris näitlemine ja nüüd tantsimine. Minu jaoks tants on ennekõike kirg, oskus elada mõne minutiga terve elu ja võimalus muusika nähtavaks teha.

K-popi maailma avas minu jaoks Blackpink'i laul "Boombayah", mis inspireeris mind K-popi tantsima ja see muutis mu elu paremaks. K-popi trennid on suurepärane võimalus kohtuda inimestega, kellega saab oma huvisid jagada ja koos esineda!

Usun, et tantsu õpetamisel on kõige olulisem aidata õpilastel tantsimisest rõõmu tunda ja mitte muretseda selle pärast, kuidas nad tantsides välja näevad. Lisaks K-popile tantsin ka selliseid stiile nagu Hip-Hop, High Heels ja Gruusia rahvuslikud tantsud.

unnamed.jpg

Aga mis see K-pop siis ikkagi on?

K-pop (lühend korea popist) on Lõuna-Koreast pärit populaarne muusikažanr. Kpop, endise nimega Gayo (가요), sai alguse 90datel, kuid populaarseks muutus ta 2000 aastal. K-pop on Lõuna-Koreas "populaarne muusika", seda mõistet kasutatakse ka sageli kitsamas tähenduses Lõuna-Korea popi moodsa vormi kirjeldamiseks, mida mõjutavad stiilid ja žanrid kogu maailmast, näiteks eksperimentaal, rock, jazz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektrooniline tants, folk, kantri, klassika ja traditsiooniline Korea muusika. K-pop stiil on tegelikult laialdane stiil, mis varieerub naiselikust liikumisest kuni jõulise koreograafiani.
Meie eesmärgiks on tunnis luua positiivne ning vaba õhkkond, kus jagada rõõmu Korea muusika ja tantsu vastu. Saame proovida erinevaid koreofraafiaid, käia esinemistel ja võistlustel. 

k-pop junior

K-POP ADULTS

juniors & adults

k-pop advanced

avatud uksed fb event (3).png

Trennid meie kõige noorematele, kõik, kes on alla 14. aastased noored ja soovivad üheskoos KPOP koreograafiaid õppida!

Kahetunnine kpop trenn, kuhu ootame kõiki vanemaid kpopi huvilisi, ülemist vanusepiirangut ei ole! Õpime kpop kavadest täispikki versioone, kui ka challenge versioone, kus tegemist on ainult loo väiksema osaga, näiteks refrääniga. Ootame kõik, kes soovivad lõbusas ja vabas keskkonnas koos õppida ja rõõmu tunda kpop tantsudest!

K-Pop Junior Advanced on kolmetunnine treening, kus juba edasijõudnud noored tantsijad saavad õppida täispikkasid kavu, kus igal tantsijal on oma roll. Liigutusi õpitakse iseseisvalt videost, ja ühine trenniaeg on pühendatud tantsutehnika arendamisele ja tantsujooniste koos paikapanemisele. Grupi eesmärk on osaleda võistlustel ja esinemistel ning grupiga liitumine toimub tavaliselt läbi katsete.

k-pop fun

k-pop detail

Trennid, kus meie eesmärk on koos lõbusalt tantsida. Iga nädal valitakse õpilaste poolt mõni kpop challenge, osa koreograafiast, mida õpime koos ning soovi korral ka filmime trennides. Ootame siia trenni kõiki, kes soovivad iga nädal õppida midagi uut ja põnevat ning kellele meeldib kiirem tempo trennides!
Õpilasi ootame alates 14. vanuseaastast.

 

Trennid, kus meie eesmärk on süvendatult õppida ära kogu koreograafia kpop laulul. Õpime õpilaste valitud koreograafiat aeglasemalt ja põhjalikumalt, lihvime detaile ning paneme kavades tantsijatele paika ka positsioonid. Vahetevahel teeme ka harjutusi, mis aitavad käesoleva kava liigutusi paremini teostada ja tunnetada. Ootame siia trenni kõiki, kes soovivad rahulikumalt ning detailsemalt õppida ära täis koreograafia ning pühendada ühele tantsule rohkem tähelepanu!
Õpilasi ootame alates 14. vanuseaastast.


 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page