top of page

Laura Põldvere

hääleseade | improvisatsioon 

avatud uksed fb event (3).png

Laura Põldvere on mitmekülgne vokalist ja plaadifirma juht, kes on välja andnud 10 albumit ja üle 25 soolosingli. Ta on leidnud tee kuulajate südametesse, olles üks enim mängitud artiste Eesti raadiotes viimase dekaadi jooksul. Laura on õnnistatud muljetavaldava häälega, mis on täis energiat, unikaalsust ja üllatusi, ning ta on võitnud muusikasõprade südamed mitmesugustes žanrites. Eestis on ta eriti edukas olnud popmuusikas, olles viimase kümnendi jooksul enim mängitud artist Eesti raadiojaamades.

FF'23_6.jpg

Lisaks muusikuks olemisele omab ta kultuuride arendamise magistrikraadi. Laura on viimased 10 aastat töötanud HR-valdkonnas ettevõttega Studio Lingua, pakkudes ettekandekoolitusi, coachingut ja juhtides personaliprotsesse.

Tal on ulatuslikud teadmised esinemisest, kuna ta on seitsmel korral osalenud Eesti Eurovisioni suures finaalis, võites kahel korral, aastatel 2005 ja 2017. Eelmisel aastal valiti ta Soome Eurovisioni lauluvõistluse 6 finalisti hulka looga "Play". 

Tema ulatusliku kogemuse tõttu omab ta kõige suuremat empaatiat ja oskust klienti mitmesugustes olukordades aidata - olgu selleks siis kõne pidamine, ärevusega toimetulek, hääleprobleemid või suhtlemine inimestega. Samuti oskab ta luua meeskonnasünergiaid, tegeledes meeskonnasündmustega.

Laura omandas oma coachingu koolituse Co-Active Training Institute'is, maailma suurimas coach-koolituse organisatsioonis, mida peetakse tööstuses kõige rangemaks ja austatavamaks.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page