top of page

Laura Põldvere

Laura Põldvere on mitmetahuline vokalist, plaadifirma juht, olles välja andnud 10 albumit ning üle 25 soolosingli. Ta on leidnud tee enda kuulajate südametesse, mida näitab see, et ta on olnud üks mängitumaid artiste Eesti raadiotes viimase dekaadi jooksul. 

Laural on lisaks muusikalisele kõrgharidusele ka magistrikraad kultuurikorralduses. Ta on töötanud clever cloe HR Agentuuris viimased 10 aastat, andes esinemiskoolitusi, coach'ides ning juhtides HR protsesse. 

Laura on läbinud kursused Co-Active Training Instituudis, mis on maailma suurim coach’ide koolitamise organisatsioon, olles kõige austatum ja rangem koolkond antud valdkonnas. 

Co-Active on terviklikkuse filosoofia – inimesed on loomu poolest kreatiivsed, leidlikud ja terviklikud. Coaching sessioonide eesmärgiks on anda tõuge kliendile loomaks enda parim tulevik nii karjääris kui ka eraelus.

Laura teab väga palju esinemisest ning kuidas neid oskusi arendada, kuna on osalenud Eesti Eurovisiooni finaalis seitsmel korral ning esindanud Eestit Eurovisioonil kaks korda. 2021 aasta alguses valiti ta 6 finalisti hulka võitlemaks Soome Eurovisiooni võiduloo eest. 

Antud märkimisväärse kogemuse tõttu on tal tugev empaatia ja know-how, kuidas abistada klienti/õpilast erinevates olukordades - kõne pidamine, ärevusega tegelemine, hääleprobleemid, sünergia leidmine publiku või lähedastega, jne.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page