top of page

maarit olbri

commercial heels / sensual strip / show hiphop

FF '20_7_WEB.jpg

Commercial Heels on stiil, kus põimuvad omavahel tänavatants ja kommerts, kaasates ka naiselikumaid stiile nagu Vogue, Jazzfunk, Dancehall, Twerk jne ning seda kõike kontsadel. Tunnis võtame läbi erinevaid kavu, teeme lihaseid ja tunnetame seda emotsiooni, mida üks tants meile annab. Eesmärk on tunda ennast vabalt, tõsta enesekindlust ja tuua välja ka oma DIVA pool. Tule trenni ja liitu meie Girl Power grupiga. 

Sensual strip on ideealne võimalus tulla avastama nii ennast kui ka oma keha. Tegeleme enesekindluse ning tunnetusega, luues meeleolu, kus saad lasta end vabaks. Soovituslik on tundi tulla kontsadega, kuna nii saame kõige paremini kätte selle sensuaalsuse ja naiselikkuse. Keskendume rohkem lihtsale liikumisele ning meeleolule, mida antud tund meil loob.

Show Hiphop hõlmab endas erinevaid tantsustiile, luues tervikuna ühe vinge performance-stiilis tunni. Trennis harjutame esinemisoskust, teeme lihaseid, õpime kavasid ning ka filmime. Kui soovid tantsusaalis ennast proovile panna ning nautida igat hetke, mida tants pakkuda võib, siis see tund on just sulle.

FF '20_5_WEB.jpg

Tants tuli minu ellu juba lasteaias. Pärast seda ei mäletagi aega, millal poleks tantsuga tegelenud. Peamiseks stiiliks on hiphop aga lisaks sellele olen kokku puutunud ka selliste stiilidega nagu rahva-ja showtants, dancehall, Twerk ja Go-Go. Free Flow Studiosse sattusin 2014. aastal ja seni pole ühtegi aastat vahele jäänud. Koostööd olen teinud selliste artistidega nagu 5MIINUST, Villemdrillem, Elina Born, Pluuto, Grete Paia jne. Usun ,et tantsimises on rohkemat kui lihtsalt koreograafia. Tihti on tants just see, kus saame kõige paremini oma praeguse hetke emotsioone väljendada ja ennast tervendada.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page