top of page

MAARIT OLBRI

COMMERCIAL HEELS | SENSUAL STRIP SHOW HIP-HOP

FF'23_38.jpg
avatud uksed fb event (3).png
27550dc7-85c2-4b86-b836-f0be7c38d2ab.png

Tants tuli maariti ellu juba lasteaias, ning sellest ajast alates pole ta mäletanud perioodi, mil ta poleks tantsuga tegelenud. Tema peamine stiil on hip-hop, kuid lisaks on ta kokku puutunud ka teiste stiilidega nagu rahvatants, showtants, dancehall, Twerk ja Go-Go. Free Flow Studiosse sattus ta esmakordselt 2014. aastal, ja alates sellest pole ühtegi aastat vahele jäänud.

Ta on teinud koostööd selliste artistidega nagu 5MIINUST, Villemdrillem, Elina Born, Pluuto, Grete Paia jne. Ta usub, et tantsimises peitub rohkem kui lihtsalt koreograafia.

Tihti on tants just see, kus ta suudab kõige paremini väljendada oma praeguse hetke emotsioone ja ennast tervendada.

avatud uksed fb event (3).png

COMMERCIAL HEELS

Commercial Heels on stiil, kus põimuvad omavahel tänavatants ja kommerts, kaasates ka naiselikumaid stiile nagu Vogue, Jazzfunk, Dancehall, Twerk jne, ning seda kõike kontsadel. Tunnis võtame läbi erinevaid kavu, töötame lihaste tugevdamisega ja tunnetame seda emotsiooni, mida üks tants meile annab. Eesmärk on tunda ennast vabalt, tõsta enesekindlust ja tuua välja ka oma DIVA pool. Tule trenni ja liitu meie Girl Power grupiga. 

Sensual strip on ideealne võimalus tulla avastama nii ennast kui ka oma keha. Tegeleme enesekindluse ning tunnetusega, luues meeleolu, kus saad lasta end vabaks. Soovituslik on tundi tulla kontsadega, kuna nii saame kõige paremini kätte selle sensuaalsuse ja naiselikkuse. Keskendume rohkem lihtsale liikumisele ning meeleolule, mida antud tund meil loob.

Show Hip-hop hõlmab endas erinevaid tantsustiile, luues tervikuna ühe vinge performance-stiilis tunni. Trennis harjutame esinemisoskust, töötame lihaste tugevdamisega, õppime kavasid ning ka filmime. Kui soovid tantsusaalis ennast proovile panna ning nautida igat hetke, mida tants pakkuda võib, siis see tund on just sulle.

sensual strip

show hip-hop

Koit Toome

Grete Paia

Pluuto

Villemdrillem

Gameboy Tetris

5miinust

Clicherik ja Mäx

Elina Born

Genka

Grete Kuld

Tõnis Niinemets

Rahapesukarud

Beebilõust

Tuuli Rand

avatud uksed fb event (3).png

KOOSTÖÖD artistidega

Rozell

SVNDRA

Utoopia

Pitsa

Reket

Beatrice

Ott Lepland

Eleryn Tiit

Kristel Aaslaid

Yasmyn

Tanja Mihhailova

Dagmar Oja

Kaire Vilgats

Caater

Monika Tuvi

Inger

Mihkel Mattisen

Rolf Roosalu

Uku Suviste

Astra

Nancy Ag

Triin Niitoja

Sandra Hiie

Sir N

2 Quick Start

Sofia Rubina

Triin Lellep

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page