top of page

MERILIN VEEBER

contemporary (laulasmaa)

avatud uksed fb event (3).png
avatud uksed fb event (3).png
FFS'23vol2-5.jpg

Merilin on tantsinud terve oma elu. Enne kaasaegse tantsu leidmist osales ta peotantsu, showtantsu ja hiphopi trennides. Free Flow Studioga liitus ta 2013. aastal ning tema peamiseks stiiliks saigi contemporary. Merilin on olnud aastaid tegev Contemporary Fusion valikgrupis, kellega tal on olnud võimalus esindada Eestit maailmameistrivõistlusel. Ta on osalenud mitmetes projektides, näiteks on teda võimalik märgata Eesti Laulu ja Eesti Muusikaauhindade showdes.

458b8c21-f182-4582-8a40-dc66dc6aff8d_edited.png
avatud uksed fb event (3).png

contemporary

Laulasmaa kooli aulas toimuv kaasaegse tantsu treening aitab noortel avastada tantsumaailma ja arendada enda loomingulist poolt ning suurendada keha teadlikkust. 

Treeningud keskenduvad tantsu põhitõdedele ja aitavad samal ajal parandada füüsilist vormi ning koordinatsiooni läbi mitmekülgsete harjutuste, mis soodustavad eneseväljendust ja loovust. 

Trennidest ei puudu soojendusharjutused, venitused, jõuharjutused ning lõbusad mängud. 

Lisaks teeme väikseid võistlusi ja harjutame lihtsamaid akrobaatilisi elemente, mis aitavad arendada füüsilist jõudu, paindlikkust ning tasakaalu.

Kõige selle juures loome lõbusa ning sõbraliku õhkkonna, mis julgustab õpilasi ühendama füüsilist aktiivsust kunstilise eneseväljendusega ja leidma uusi sõpru, kes jagavad nende tantsuarmastust. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page