top of page

Free Flow Studio Apollo Kinos


Sõbrapäeva muffinid ALICELT ja AGNESELT? *Eng below*

10-16 Veebruaril on toimumas FreeFlowl reklaamkampaania Solarises asuvas Apollo kinos. Minge kaema meid ja ennast suurelt kino ekraanilt! KÕIK selle aja sees käinud saavad sõbrapäevakuu raames kingituseks ALICE ja AGNESE enda käsitsi tehtud muffineid!

HOIA ALLES KINDLASTI OMA KINOPILET (online pileti puhul tuleb see välja printida). Sinna taha kirjuta oma Ees- ja Perekonnanimi ja üks oma tantsitavast tantsustiili nimest! (üks inimene võib tuua rohkem kui ühe tseki, kuid siis kui ta on käinud erinevatel seansidel, sama seanssi 10 pileti eest üks inimene ei saa väljastada 10. muffinit ;). Võetakse vastu pileteid vahemikust 10.-16 Veebruar **Piletid tuua kontorisse hiljemalt 21.veebruariks. Muffnieid väljastame 22 ja 23 Veebruar. Nii, et mida varem seda värskemad nad on! .. From 10. - 16. February FreeFlow will have it’s commercial shown on Solaris Apollo cinemas. Go Check out yourself and your buddies on a big cinema screen! EVERYONE who visits the cinema between those dates will receive an handmade muffin from ALICE and AGNES.

KEEP YOUR TICKET(for online tickets , please print it out). On the back of the ticket write your first and last name. Also include one of the dance styles you take from our studio. (One person may bring more than one ticket, but only if she has visited the theatre different times, you can’t receive 10 muffins from 10 same tickets ;) ). We only accept tickets from 10th till 16th on February. **Bring the tickets to the office latest by 21st of February. We give out Muffins on the 22nd and 23rd. Earlier you come the fresher they will be!


60 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page