top of page

Uus treener meie stuudios // Karl Saks


Alates Aprilli kuust annab meie stuudios tunde Karl Saks! Kaasaegses võtmes saate õppida kuidas end tunda vabalt ning kuidas tunnetada oma kehas kõiki olevaid punkte.

Kaasaegne Kolmapäev 19:30-21:30 (2h järiest)

Karl Saks on koreograaf ja tantsija. On lõpetanud Viljandi Kultuuri Akadeeria aastal 2009. Hetkel on ta antud koolis tantsu improvisatsiooni ja tehnikat õpetaja.

Õppinud on ta ka Chesteri ülikoolis UKs 2007-2008. Osalenud erinevatel töötubadel Portugalis, Islandil, Saksamaal ja Austrias. Oma õpingute aeg oli tal võimalik osaleda noore koreograafi võistlusel Eestis, Inglismaal, Soomes ja Saksamaal.

Tema töö Chude oli hinnatud Eesti Teatri Nõukogupoolt Parimaks tantsu esituseks aastal 2010 ning ta ise parimaks tantsijaks 2010.

From April it is possible to take classes from Karl Saks! Contemporary styled, you can learn how to feel free in your body and how to feel every part of it.

Contemporary (Modern Styled) by Karl Saks 19:30-21:30 (2 hours) Wednesday

Karl Saks is a choreographer and dancer. He is a graduate of Viljandi Cultural Academy year 2009. Currently he is a teacher there, teaching dance improvisation a technique.

Has studied in Chester University in UK years 2007-2008. Has taken apart of workshops in Portugal, Iceland, Germany and Austria. Durning his studies he took apart of young choreographer competition in Estonia, England, Finland and Germany. His work Chude was awarded by Estonian Art Committee in 2010 as the best performance and himself as the best dancer.


103 views0 comments

Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page