top of page

RAINER MEINART

TRUMMID

unnamed_edited.jpg
avatud uksed fb event (3).png

Aastate pikkune kogemus laval (Genka, 5 Miinust, Rasmus Rändvee, YASMYN jpt), stuudios ja õpetamises (sh. 10a huviringi juhatamine Keila Noortekekeskuses)

Isikliku lähenemisega õpe


Igal inimesel on erinev rütmitunnetus, muusikamaitse, kordinatsioon ja veel palju muid faktoreid. Tee trummideni on igal inimesel erinev ja isiklik kogemus. Me alustame lihtsamatest põhitõdedest (asjade nimedest, paigutamise ja löömiseni), üritame leida individuaalsed tugevused (hea rütmitaju või kordinatsioon jms) ning tuua need esile.

trummitunnid audios

trummitunnid videos

Ei meeldi konspektid või ei usalda oma mälu?

Kohapeal võimalik jäädvustada tundi kvaliteetse video ja audioga.Eriti sobilik nendele, kes soovivad harjutada salvetamisprotsessi, teha demo oma loole, tahavad analüüsida oma partiisid enne stuudiosse minekut jms.

Tunnid on loomingulised, mängimine lugudele kaasa, salvestame ja analüüsime koos.

Eriti sobilik algajatele ja edasijõudnutele, kes otsivad enesekindlat loomingulist mängustiili. Sobilik ka esimesteks salvestusteks algajatele trummaritele – saame valida sinu maitse järgi loo ja sellele kaasa mängida. Või kui oled minemas lindistama ja vajad ennem kusagil põhjalikku analüüsi, salvestamist jms eeltööd.

Tunnis keskendume Sinu eripäradele!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page