top of page

simoona peensalu

latin heels

FFS'22-23.jpg

Minu tantsuteekond algas 2007. aastal võistlustantsuga klubis Leevi. Olen saavutanud kõrgeid medalikohti Eestis ja Euroopas nii Ladina-Ameerika kui ka Standardtantsudes. Peale kaheksat aastat võistlustantsu liikusin edasi teiste stiilide juurde: tänavatants, contemporary, ballett, showtants, jazz funk, dancehall, vogue ja heels.

Free Flow Stuudioga liitusin 2020. aasta kevadel ning sama aasta sügisest olen FFS Production Fusion liige. Tantsijana on mul olnud võimalus esineda TV produktsioonides (“Eesti Laul”), projektides, ning teha koostööd mitmete artistidega: Smilers, Terminaator, 5MIINUST, Villemdrillem, 2QS, Tanja Mihhailova-Saar, Uku Suviste, Ziggy Wild, Clicherik ja Mäx, Laura Põldvere, Beatrice, Marju Länik, Astra, ja paljud teised.

Tantsul on minu elus lahutamatu osa ning ei lähe mööda pea ühtegi päeva, kus mind trennisaalist või esinemiselt ei leiaks. Tants paneb mind tundma enesekindla ja tõelise superstaarina. Ootan sind endaga trenni, et saaksime kõik koos nautida ning armastust tantsu vastu üksteisega jagada.
 

Latin Heels

latin heels on naiselik tantsustiil, mis ühendab endas ladina tantsude kirglikuse ja sensuaalse heels-i elemendid. Tutvume võistlustantsust tuntud stiilidega nagu nt: samba, cha-cha-cha, rumba, jive ning kasutame neid tehnikaid heels-iga segatuna. Tunnis keskendume koreograafiate õppimisele, painduvuse ning tasakaalu arendamisele, lihastreeningule ja vastupidavusele. Latin Heelsi tunnist saad kindlasti oskuseid, millega laval või tantsupõrandal enesekindlalt särada!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page