top of page

simoona peensalu

girly hiphop (kohila)

FFS'22-23.jpg

Minu tantsuteekond algas 2007. aastal võistlustantsuga klubis Leevi. Olen saavutanud kõrgeid medalikohti Eestis ja Euroopas nii Ladina-Ameerika kui ka Standardtantsudes. Peale kaheksat aastat võistlustantsu liikusin edasi teiste stiilide juurde: tänavatants, contemporary, ballett, showtants, jazz funk, dancehall, twerk ja heels.

Free Flow Stuudioga liitusin 2020. aasta kevadel ning sama aasta sügisest olen FFS Production Fusion liige. Tantsijana on mul olnud võimalus esineda TV produktsioonides (“Eesti Laul”), projektides, ning teha koostööd mitmete artistidega: Villemdrillem, Tanja Mihhailova-Saar, Uku Suviste, Beatrice, Triin Lillep, Terminaator, Marju Länik, Astra, Laura Prits ja paljud teised.

Tantsul on minu elus lahutamatu osa ning ei lähe mööda pea ühtegi päeva, kus mind trennisaalist või esinemiselt ei leiaks. Tants paneb mind tundma enesekindla ja tõelise superstaarina. Ootan sind endaga trenni, et saaksime kõik koos end nautida ning armastust tantsu vastu üksteisega jagada.

Girly hip-hop trenn on naiselik, energiline ja enesekindlust kasvatav. Tunnis keskendume koreograafiate õppimisele, painduvuse arendamisele, lihastreeningule ja vastupidavusele. Minu jaoks on kõige olulisem tantsija emotsioon ja ellusuhtumine, mille endaga trenni kaasa võtad! :)

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page