top of page

SIMOONA PEENSALU

LATIN HEELS

FF'23_43.jpg
avatud uksed fb event (3).png

tema tantsuteekond algas 2007. aastal võistlustantsuga klubis Leevi. Oli ta saavutanud kõrgeid medalikohti Eestis ja Euroopas nii Ladina-Ameerika kui ka Standardtantsudes. Peale kaheksat aastat võistlustantsu liikus edasi teiste stiilide juurde: tänavatants, contemporary, ballett, showtants, jazz funk, dancehall, vogue ja heels.

Free Flow Stuudioga liitusin 2020. aasta kevadel ning sama aasta sügisest oli FFS Production Fusion liige. Tantsijana oli tal olnud võimalus esineda TV produktsioonides (“Eesti Laul”), projektides, ning teha koostööd mitmete artistidega: Smilers, Terminaator, 5MIINUST, Villemdrillem, 2QS, Tanja Mihhailova-Saar, Uku Suviste, Ziggy Wild, Clicherik ja Mäx, Laura Põldvere, Beatrice, Marju Länik, Astra, ja paljud teised.

Tantsul on tema elus lahutamatu osa ning ei lähe mööda pea ühtegi päeva, kus teda trennisaalist või esinemiselt ei leiaks. Tants paneb teda tundma enesekindla ja tõelise superstaarina. Ootab ta sind endaga trenni, et saaksite kõik koos nautida ning armastust tantsu vastu üksteisega jagada.

avatud uksed fb event (3).png

latin heels

latin heels on naiselik tantsustiil, mis ühendab endas ladina tantsude kirglikuse ja sensuaalse heels-i elemendid. Tutvume võistlustantsust tuntud stiilidega nagu nt: samba, cha-cha-cha, rumba, jive ning kasutame neid tehnikaid heels-iga segatuna. Tunnis keskendume koreograafiate õppimisele, painduvuse ning tasakaalu arendamisele, lihastreeningule ja vastupidavusele. Latin Heelsi tunnist saad kindlasti oskuseid, millega laval või tantsupõrandal enesekindlalt särada!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page