top of page

DANIIL VOLKOV

TULETANTS

Daniil alustas Denis Iljini õpilaste hulgas breiktantsuga üle 20 aasta tagasi, kui ta teismeline oli. Mõni aasta pärast tantsutee alustamist, õppis ta teisteski stuudiotes edasi teisi tänavatantsu stiile. Vahepeal sai natuke balletti ja kaasaegset tantsu ka proovida. Alates 2014 aastast alustas ta tuletantsuga Kelfirius Tuleteatris. 2015 liitus Free Flow tansuperega tantsijana ja poolteist aastat hiljem ka koreograafi ja treenerina tuletantsus.

avatud uksed fb event (3).png

TULETANTS

Tuletants on kunstiliik, mille tänapäevasem versioon arenes välja eelmise sajandi lõpus. See on flow art ehk voolukunst. Varasemaid näiteid tuletantsust esineb Polüneesia ja India kultuuridest Vanasti tantsiti või esitati tuletantsu kas traditsioonilistes või usulistes raamides. Tänapäevane tuletants on inspireeritud võimalikult paljudest erinevatest kunstidest, mida annab segada koos tuletantsuga, nagu võitluskunstid, muusika, fotograafia ja peaaegu kõik erinevad tantsud muuhulgas. Meie tunnis püüame välja tuua seda, mis just sind teeks eriliseks tuletantsijaks. Oodatud on nii algajad, kes pole kordagi tantsinud ega tulega töötanud kui ka need, kes on juba varasema kogemuse saanud tantsus ja tules.

 

Õppetunnis keskendume tööriistade käsitsemisoskuse arendamisele, tuleohutustehnika õppimisele, vabastiili arendamisele tantsus ja koreograafia õppimisele. Muuhulgas saab õpilane õppida oma treeningtööriistu ja tuletööriistu ise valmistama ja nende eest hoolt kandma. Tuletantsuga on siiski tegemist ohtliku alaga. Meie tunnis ei pane me õpilast tulega tantsima, kui õpilane seda ei soovi, kuid ainult soovist ei piisa, et elavat tuld kätte saada.​

Tuletantsu show tellimiseks:

bookings@freeflowstudio.eu

SAAVUTUSED

avatud uksed fb event (3).png

ETAL FAWCUP 2022 – 1. koht grupi kategoorias
ETAL FAWCUP 2019 – 1. koht improvisatsiooni kategoorias
ETAL FAWCUP 2018 – 1. koht improvisatsiooni kategoorias
MAY FIRE FEST 2019 – 1. koht soolo kategoorias
MAY FIRE FEST 2018 – 1. koht soolo kategoorias, 1. koht grupi kategoorias

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page